PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 721
ocen
6,9 10 1 152721
5,4 10
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Po za tym fabularnie, to nic ciekawego, moglbym rzec nawet,ze nuda. Dopiero koncowka, efekty specjalne, akcja ratuja ten film.

Dawid_1220

Owszem, nie wielbie jakoś specjalnie Megan Fox, ale one była dużo lepsza, nie raziła, a ta Rosie jakaś taka strasznie sztuczna, nie dało się na nią patrzeć. :(

ocenił(a) film na 7
cloe4

Owszem, Megan Fox atrakcyjna inie razi sztucznością.

Dawid_1220

Tylko jakby nie patrzeć Rosie zrobiła sobie tylko usta( o ile nie są prawdziwe) a Megan całą twarz usta i cycki także kto jest bardziej sztuczny..? bo nie łapie...

twins97

coś ci sie chłopaczku pomyliło, megan nic nie powiększała!

brylant_84

Nie będę z tobą dyskutować i się kłócić po prostu na pierwszy rzut oka widać że robiłą sobie operacje plastyczne.. zobacz sobie na nią z przed lat i nawet ślepy by to zauważył, ale ty nadal żyj w swoim przekonaniu, że taką ją stworzył Bóg, ja po prostu stwierdzam fakt i tyle...

ocenił(a) film na 6
Dawid_1220

Megan Fox jest od Rosie o wiele atrakcyjniejsza i piękniejsza. Nawet, jeśli w tej serii nie popisała się talentem aktorskim, to i tak była od blondynki dużo bardziej realistyczna.

Dawid_1220

Nie tylko ciebie...

ocenił(a) film na 7
moshimosh

To dobrze, ze nie jestem jedyny.

Dawid_1220

nie tylko, mnie także irytowała. miało się wrażenie, że ten kaczy dziób zaraz wybuchnie ;)

ocenił(a) film na 6
Dawid_1220

nie tylko Ciebie :)

Dawid_1220

Dokładnie tak. Jej osoba to był w sumie główny element,który mnie drażnił w trakcie filmu - lata toto po budynkach,gruzach i innych zniszczeniach w tych bucikach na obcasie, białym ubranku wraz z perfekcyjnym makijażem oraz z pełną biżuterią i nawet się nie ubrudziła,ani nie złamała obcasa/nie zgubiła butów - WTF?!?!?

ocenił(a) film na 6
Skaffim

Popieram, też dla mnie to było dziwne.

Dawid_1220

Mnie też irytowała, wybrali najbardziej sztuczną ze wszystkich modelek VS, czemu nie Lima ? za mądra ??

Decepticon_33

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

Dawid_1220

Wystarczy wpisać cztery słowa w wyszukiwarkę, żeby dowiedzieć się, że Rosie nie miała operacji ust. Widać to na jej zdjęciach z młodości. Co innego Megan, którą czasami trudno poznać.

ocenił(a) film na 9
Dawid_1220

Nie tylko Ciebie. Najpierw drętwa Megan, a teraz porobiona Rosie. Słaby dobór partnerek.

Dawid_1220

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

ocenił(a) film na 3
Dawid_1220

Jak kobieta zachowuje sie tak jak Rosie w filmie, to zawsze wybucham smiechem…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones