PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 792
oceny
6,9 10 1 152792
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Oh my God czy ci producenci w stanach nie wiedzą na co wydawać pieniądze? Czy zapotrzebowanie na rynku jest na taką szmirę? Co to ma być? Film słaby jakich mało, dla ludzi bezmózgich, niemyślących. Nawet te "efekty" do mnie nie przemówiły. Krótko mówiąc - śmiech na sali. Naprawdę współczuję osobom, którym ten film się podobał ;)

ocenił(a) film na 9
Loki_Jotunheim

Po kiego wrzucasz ten sam tekst na forach wszystkich możliwych filmów?

użytkownik usunięty
Ryloth

to multikonto czosnako spójrz na jej oceny Harry Potter 1/10 Hobbit 1/10 więc...

ocenił(a) film na 9

Wtedy jeszcze nie wiedziałem o tym trollu...

użytkownik usunięty
Ryloth

http://www.filmweb.pl/user/pozorski

http://www.filmweb.pl/user/wiedzma_na_bosaka

http://www.filmweb.pl/user/LobeliaSloik

http://www.filmweb.pl/user/elitex


o tych też nie wiedziałeś :D ona już tu jest sławna jest opryskliwa, wulgarna co widać w tym temacie oraz trolluje głównie na filmach które mają dubbing ale jak widać dała 10 filmom marvela żeby odsunąć od siebie podejrzenia. Przeglądnij konta i oceny :) a masz odpowiedz że autor tego tematu to też czosnako :)

ocenił(a) film na 9

Widzę. Szkoda, że admini nie dają bana na IP, czy nie blokują możliwości posiadania dwóch kont na tym samym IP.

użytkownik usunięty
Ryloth

dają na IP ale cwaniaczki je zmieniają jeśli mają wi-fi w telefonie połączą się gdzie indziej czy to na dworcu autobusowym czy w super marketach M1 przykładowo, i IP mają momentalnie inne...

ocenił(a) film na 9

No właśnie nie dają, bo pytałem się moderatora niedawno. Niektórzy sprytni pewno by tak robili, ale trolle są przeważnie głupimi noobami, a jak ktoś chce się tak namęczyć, tylko po to, żeby trollować, to współczuję.

użytkownik usunięty
Ryloth

No to lipa :P mnie by się tak nie chciało tracić czasu na trollowanie no ale...

użytkownik usunięty
Ryloth

post 2

użytkownik usunięty
Ryloth

pojawił się mój post... cóż za łaskawość :P

Loki_Jotunheim

Efekty nie powalały, to fakt bo już lepsze były w poprzednich częściach.
Ale to jest ten gatunek nad którym nie można zbytnio się wysilać jeśli chodzi o ocenę, typowy weekendowy odmóżdzacz :)
Każdy ma swoje gusta.

ocenił(a) film na 1
Loki_Jotunheim

Potwierdzam ten film to jest nieporozumienie.. Fabułę do tego filmu mógłby napisać 10 latek z syndromem downa i tak pewnie wyszłoby lepiej. Sam fakt że te transformersy to są zabawki dla dzieci w wieku 5-7 lat a Bay na tej podstawie kręci film SF haha, a najlepsze że ludziom się podoba :D

użytkownik usunięty
zAb

Mały błąd zAB transformersy to nie tylko gówniane plastikowe figurki ale też seria komiksów o tym samym tytule oraz serial animowany. Jeśli uwarzasz że nawet 10latek z downem napisał by lepiej scenariusz to droga wolna sam napisz lepszy i zrób film zobaczymy jak ci pójdzie. Mi osobiście film się podobał ale każdy ma inny gust ,to że ty i kilku innych powiecie że ten film to dno ,porażka i gniot to nie znaczy że tak jest.[sorry za orto]

użytkownik usunięty
Loki_Jotunheim

czosnako wez się nie kompromituj...

Loki_Jotunheim

nie zgodzę się. Film jest naprawde bardzo dobry, a wystawianie jedynki takiemu filmowi to troche wskazuje na brak logiki.
Wiadomo nie każdemu dany film może się podobać, ALE 1 ? daj jakiekowiek argumenty potwierdzające takia ocene..
10 na Prometeusza? w czym lepszy?

ocenił(a) film na 1
alex_29_filmweb

Prometeusz to nie jest film dla upośledzonej Gimbazy, z deficytem intelektualnym, tylko dla ludzi myśąlących.Transformers prezentuje poziom intelektualny przedszkolaków

Loki_Jotunheim

yhym, niech Ci będzie....

ocenił(a) film na 7
Loki_Jotunheim

Po co te przepychanki z trollami? koleś daje filmowi Thor 10 co dowodzi że jego rówieśnicy ledwo sięgają głową ponad stół...

ocenił(a) film na 5
Tommy_Filmweb

Moim zdaniem początek filmu jest dobry jak ludzie lecą na księżyc sprawdzić co się wydarzyło. Botem fabuła filmu była słaba mówiąc tu życie sama. Dla mnie za dużo było głupich scen jak np. poszukiwaniu pracy sama, praca w biurze szczególnie aktorem Jerry Wang (Ken Jeong ) no i Charlotte Mearing (Frances McDormand). Efekty specjalne były dobre oraz walka autopotami i decepticonami.

Loki_Jotunheim

KOLEJNY ŻAŁOSNY HEJTER I TROLL !!! NIE DYSKUTUJCIE Z TYM BEZ MÓZGIEM !!!

Loki_Jotunheim

Śmiech na sali? W takim razie polecam "Ewa Gotuje lub Perfekcyjna pani domu" :)
Może tam efekty do Ciebie przemówią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones