PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 796
ocen
6,9 10 1 152796
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

1. Komadosi wykonują akrobacje, zwroty i skręty tych kostiumach jakby mieli silniczki w tyłkach, a wg mnie powinni spadać bardziej jak polatuchy.
2. Gdy Sam i reszta są w tym budynku (pod koniec filmu ) i chowają się za kolumnami, to niby ten superzaawansowany technologicznie robot ich nie zauważa? przecież dla niego podczerwień to powinien być mały pikuś.
3. skąd się wziął w ogóle ten cały Cybertron??? Myślałam, że został on zniszczony, i dlatego Autoboty wędrowały przez Wszechświat w poszukiwaniu nowego domu i tak trafiły na Ziemię???
4. Podobno mosty w Chicago były wszystkie podniesione, a potem, gdy są sceny powietrzne widać, ze jednak niektóre są opuszczone?
5. Skąd się wziął Megatron? Chyba zginął w części I i II ???
6. Latająca ryba zgapiona z Avengersów.

panna_migotka87

1. Nie masz pojęcia co to za skrzydła spadochronowe mieli widzę co? Obecnie trwają pracę nad takimi spadochronami, i chyba nawet prototypy są, a skoro przybyły transy to technologia w celach walki z Deceptami się musiała rozwinąć (vide. działo szynowe ''Railgun'' z dwójki co strzelili w Devastatora jak wlazł na piramidę).
2. Pierwsze słyszę by Transy miały podczerwień. Niby skąd mieli ją mieć skoro zawsze walczyli z sobie podobnymi. Owszem walcząć z ludźmi mogli to zrobić, ale po co? Są na tyle silni że im podczerwień zbędna.
3. Pomyśl. Jak niby mieliby zniszczyć całą GIGANTYCZNĄ planetę która dodatkowo zmienia się w Transformersa Primusa boga ttransfów (tylko trzeba go obudzic), a autoboty wędrowały w poszukiwaniu domu, bo decepty ich wyparły z cybertronu.,
\
4. Błąd albo nie pamiętam.
5. Może najpierw oglądaj filmy, a nie pewnie piszesz na telefonie. Lub kup sobie syropek na pamięć. Megatron przegrał, ale nadal żył. Wycofał się co było nawet pokazane,
6. Szkoda tylko, że TF3 pojawił się na rok przed Avengers.


Coś nie budzisz wrażenia inteligentnej.

ocenił(a) film na 4
The_Fallen

ad. 2. Więc dlaczego nie mógł ich znaleźć???
ad. 3. Pierwsze słyszę o bogu transów.
Idiotką nie jestem, a te filmy też inteligencją nie tryskają. Mają być po prostu łatwe i przyjemne w odbiorze, bez wyborów moralnych, etycznych albo innych filozoficznych rozważań.

panna_migotka87

PODAD1. Ale co znaleść, a co on robił? Szukał ich. Myślisz, że to takie proste znaleść małych ludzików dla niego? Zresztą, prawie ich znalazł, jednak oni szybciej zaczęli.
2. No to przykro mi.

ocenił(a) film na 6
panna_migotka87

Nie zgadzam się z toba. Jestes idiotką. Skoro to mają być filmy łatwe w odbiorze i nieymagające myślenia, to po co zaajesz takie żenujące pytania? Może przysnęłaś sobie na każdym z filmów i nie zobaczyłaś, że Megatron nie zginął ( z tego co zaobserwowałem, to transformery można zabić rozwalajac im całą głowe lub wyrwać albo zniszczyć odłamek wszechiskry w ich klatce piersiowej). Właśnie pokazujesz przykład typowej pustej blondi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones