PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 796
ocen
6,9 10 1 152796
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie ta cześć bardzo dobra. Zarąbiste efekty specjalnie, świetnie dobrana muzyka. Jedyny ale to malutki minus to wkurzał mnie ten Azjata, jak dla mnie był zbędny. 9/10.

ocenił(a) film na 9
BDZ64

A ja napiszę tak: kocham transformers i oglądalam kazda z czesci przynajmniej po kilka razy,ta rowniez jest genialna ale jak dla mnie nie pasuje mi tu ta panienka(dziewczyna) Sama. Ja wiem piekna, idealna,boska i tak dalej ;p Wcale tego nie pisze z zazdrosci jak to moze wygladac,no po prostu tak strasznie mnie irytowala i jakos nijak pasowala mi do calosci. Masakra ;p

ocenił(a) film na 9
Vanja_8

No masz racje. Mi się bardziej podobała ta wcześniejsza dziewczyna. Chociaż ta też jest ładna ;p

ocenił(a) film na 7
BDZ64

Ja niestety rozczarowałem się trochę fakt super efekty specjalne ale dla mnie było po prostu za dużo wszystkiego. Pełno krótkich wątków nie rozbudowanych które szybko się kończyły. Gdzie jest osobowość Optimusa jego przywódcze zdolności, gdzie jego dawna ekipa w tym filmie bez charakteru, widziałem tylko roboty nawalankę i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones