PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 796
ocen
6,9 10 1 152796
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

Zastanawia mnie to, skąd wziął te włócznie i tarczę? Bo u innych robotów jest to widoczne
ten ma broń w ręce drugi bierze część z przyczepy A tu nie wiadomo.
Chyba że coś przeoczyłem?

transformers567_fw

Trochę nie logiczne było kilka rzeczy z nim związane, ale podobno w komiksie który dzieje sie przed 3 też Sentinel występuje chyba.

The_Fallen

Skąd wziął... pewnie ze sklepu albo od kowala.
Każdy z TransFormerów przedstawionych w filmie nosi swoją broń przy sobie, jako zintegrowany element lub osobne urządzenie zestrojone z jego ciałem, a niektóre mogą modyfikować swoje uzbrojenie na bieżąco. . Sentinel dodatkowo mógł skorzystać z kieszeni między wymiarowej.

TurboSpychacz

Uważam, że dokonał transakcji na Allegro.pl

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

Mi sie wydaje że ta włócznia i tarcza to tak jakby część jego ciała. Mnie bardziej dziwiło skąd u Optimusa te wszystkie bronie w rękach. Z przedramienia wysówa mu sie miecz, w drugiej części w walce w lesie rozwalił głowe temu ala Blackoutowi jakimiś hakami (też z przedramion)

Ade_Er

To był Grindor, ten podobny do blackouta to był jego brat bliźniak.

The_Fallen

Lol, co wy tak z tą włócznią? Noża kuchennego też nie odróżniacie od wykałaczki? Dwustronne ostrze to nie jest włócznia.
Grindor to żaden bliźniak tylko sklonowany model.
Odpowiedź na to skąd Optimus miał sierpy i miecze jest identyczna, co w przypadku Sentinela - opracował, wytworzył, zamontował. Kropka. Przechowywanie skompresowanego urządzenia nie jest wyzwaniem dla kogoś, kto nie ma kości, tkanek łącznych ani tłuszczu, które wypełniałyby jego ciało oraz włada każdym jego mięśniem. Po tych milionach lat rozwoju wojennego rzemiosła każdy z TransFormerów jest chodzącym laboratorium/hangarem/stanowiskiem ogniowym, w zależności od tego jaką technologię wybrał. Optimus posługiwał się siedmioma broniami, które zintegrował ze swoim ciałem. Do tego musiał posiadać gniazda na zestrojenie z wymiennym orężem. Bumblebee posiadał cztery bronie, Ratchet również cztery, Blackout siedem, Brawl pięć, a Mixmaster nosił na plecach armatę.

TurboSpychacz

Dla mnie to był podwójny tasak ;)

ocenił(a) film na 10
transformers567_fw

mnie też zdziwiło jakim cudem Sentinel od samego początku ma postać wozu strażackiego, skoro nigdy nie był na ziemi? chodzi mi o to, bo jak inne autoboty przybyły na ziemię musiały zeskanować sobie samochód, a Sentinel był już takiej postaci w swoim statku, dziwne :I

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones