PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 797
ocen
6,9 10 1 152797
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

witam.mój synek ma 6 lat i jest mega fanem tej serii .obiecalismy mu że pojdziemy z nim do
kina tylko nie wiem czy przypadkiem nie ma jakichs ograniczen wiekowych.oby tak nie było
bo trudno mu to bedzie przetłumaczyć ;)

peno

Co jak co ale 6 lat to trochę za mało na takie filmy. Gdyby miał 9 to o.k. ale 6?

KapitanOrzech

Niech idzie bez przesady jak mu ie to podoba to czemu nie.

transformers567_fw

od kiedy 6 latków wpuszczają na takie filmy? Zresztą mam złe wspomnienia z seansu z dwoma dzieciakami jakie siedziały obok mnie i wujka(wujek też chciał iść, a nie miałem z kim, więc poszedłem z nim). Jedno dziecko sporo gadało i się pytało tego starszego dziaciaka ''Czy on jest dobry? To ten dobry? On jest dobry co nie?'' Całe szczęście ten starszy o 4-5 lat myślę, gadał mniej.

Zwracanie im uwagi nie wiele dawało.

Co do tematu - Film jest od 12 lat czy tam 15 i może wpuszczą, ale na pewno się zapytają coś tam...

ocenił(a) film na 10
The_Fallen

Jak rodzice kupią bilet to zawsze wpuszczają! Ale interesuje się i jestem fanem Transformersów i uważam, że 6-latek nie powinien oglądać takich filmów. Ja oglądałem 1 część jak miałem 7-8 lat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
DawidPB94

na pewno spróbujemy wejsc na seans ,nie mam innego wyboru:)mały codziennie wypytuje za ile dni bedzie w kinach.

Pevansie

Hah Pevansie nie rozsmieszaj ludzi. 1 czesc ogladales w wieku 7-8 lat (wezmy nawet 8). 1 czesc wyszla w 2007 roku. Jest rok 2011. Prosta kalkulacja-w najlepszym razie masz 12 lat. Dziecinko.

ocenił(a) film na 8
KapitanOrzech

czemu?nie zauważyłem tak obscenicznych textów,brutalnej przemocy,krwi czy sexu.

użytkownik usunięty
peno

Brutalna krew olej czyli razem przemoc będzie na pewno co do sexu to nie jestem pewien :]

użytkownik usunięty
peno

Po takim spocie to przynajmiej od 12 lat http://www.youtube.com/watch?v=DPU7vvf5flg&feature=player_embedded
Jak znasz Anglika to zrozumiesz

ocenił(a) film na 8

TF: DOTM bedzie od lat 16:)

RollOut

z tego co słyszałem kilka godzin temu(POTWIERDZONE INFO)film ma zawierać brutalne sceny gwałtu Megatrona na jakimś kobiecym autobocie.

The_Fallen

A mógłbyś podać źródło, bo nie wydaje mi się, żeby informacja była wiarygodna.

The_Fallen

Nie spoilerujcie tyle, albo chociaż ostrzegajcie przed spoilerami.

ocenił(a) film na 6
peno

Jak z rodzicami to powinni wpuścić bez względu na wiek ;P

lostek815

To prawda.

ocenił(a) film na 6
peno

Mi się wydaje że 6 lat to trochę za mało jak na taki film bo co taki mały chłopiec z tego zrozumie.

ocenił(a) film na 8
helsinger

zdziwiłbys sie.moj synalek widział obie czesci po kilkadziesiat razy i mowie to bez przesady.rozumie wszystko doskonale,bo fabuła nie jest za skaplikowana.sa dobrzy sa zli i tyle mu wystarcza

peno

Tylko żeby synek potem nie chcial gwałcić roboty...xD

helsinger

Transformersy fabuły raczej nie mają.

ocenił(a) film na 9
peno

peno jest ograniczenie wiekowe niepamientam od ilu lat ale młody hyba nie pujdzie szkoda naprawde szkoda

ocenił(a) film na 8
peno

Siemka, ograniczenia wiekowe w kinie mowia np film od 12 roku zeby dziecko np 11 samo nie moglo wejsc, natomiast jezeli pojdzie pod wasza opieka jest to wasz odpowiedzialnosc i nie bedzie problemu.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
klimek79

No jaki już jakieś sceny erotyczne będą to trzeba dziecku powiedzieć że tam nic się nie dzieje, że ten pan po prostu żądli panią takim specjalnym kolcem i tyle

ocenił(a) film na 8
sebastikantus

w takich momentach pada hasło "klapki na oczy" i mały wie juz co robic;)

ocenił(a) film na 8
peno

Jeżeli tylko mały nadąży z czytaniem to dlaczego nie w niektórych kreskówkach dzieją się gorsze rzeczy :)

peno

A czy Twój syn da radę czytać napisy w kinie? Nie każdy sześciolatek umie płynnie czytać... Tutaj może być największy kłopot.

ocenił(a) film na 8
stachu85

bedzie sie napawał widokiem swoich idoli i efektami a pozniej poczekamy na edycje dvd z lektorem

peno

Ciekawe czy twój synek też rozumie te wszystkie żarty o masturbacji, żenujące teksty o seksie i to, czemu robot udaje stosunek z nogą Megan Fox w stylu na pieska.... Na szczęście raczej nie. To taka krytyka samych filmów, bo że dzieciak uwielbia transformers to się w ogóle nie dziwię. Dziwi mnie natomiast to, że producenci zgadzają się na tak nędzne motywy w filmie, którym zachwycać się będą przede wszystkim dzieci.
No, ale nie ma krwi i sutków - America approves - f*ck yeah...

Oczywiście dzieciaka na film zabierz - potrafię sobie wyobrazić, jak na niego czeka ;>
Wątpię żeby obsługa kina miała jakieś obiekcje.

peno

Z rodzicami wpuszczą, a w "Transformers" nie ma nic for adults i raczej pomimo iż jest od 12 lat jest skierowany do 6-9 latków.

napruto

Wpuszczą i 6-latka. A syn czytać umie?

damian6d17

Rodzice mogą mu po cichu czytać do ucha.

napruto

skierowany do 6-9latkow? nie rozsmieszaj mniejak znam 20paro latkow co nie rozumieli czesto o co biega i sam widzialem niejednego 7-9latka ktoremu puscili rodzice i widac ze nie lapaly dzieciaki o co "kaman" a o humorze itp to juz calkiem film jest kierowany do najpoplularnijeszej grupy czyli 16-26lat a ze nie ma az tylu scen brut i slownictwa to dali pg-12

Syrinx

Czego w tym filmie nie rozumieć? Ja to już pod koniec nie rozróżniałem robotów. Mam 2 pierwsze części na DVD i ostatnia walka zawsze wyglądała tak: 10 minut przeczekałem, a później nuda. W między czasie czytałem książkę, odrabiałem lekcje, no i przeglądałem sobie osiągnięcia na Xboxie 360.

napruto

tego czego nie zrozumiales LOL hahahah

Syrinx

Ale żeś mi dowalił. "LOL"- normalnie widać, że taki inteligentny jesteś, że aż brak słów.

ocenił(a) film na 5
peno

Oj powiem Ci ze jest duzo wiecej przemocy niz w poprzednich czesciach, ludzie wyparowuja i zostaja po nich czaszki i kosci wiec raczej nie jest odpowiedni dla 6 latka.

bosmanboss

Ale krwi nie ma.

ocenił(a) film na 8
napruto

Ale z was pały nie straszcie go :-D to film dla dzieciorów wszystkich wpuszczają zależy tylko na jakiego ziomka który sprzedaje bilety trafisz..proste

Julas_fw

No wiem. To przecież oczywiste.

peno

ja myśle ze może nie nadążyć z napisami

mokkaki

Myślę, że jeśli film będzie z dubbingiem to może obejrzeć. Jeśli oglądał pozostałe filmy to nie ma problemu, ten jest podobny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones