PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 797
ocen
6,9 10 1 152797
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

słabo...

ocenił(a) film na 3

Zawiedziony scenariuszem... przewidywalnie i standardowo... Bey popadl w rutynę.
No i obsesja nowa dziewczyna na ekranie byla wrecz irytujaca zwłaszcza nienaganna fyryzura, makijaz buciki na obcasach i sniezno biala kurteczka po scenie z walacym sie wierzowcem... <facepalm>
Najlepsza scena "skoki - fee faling" marines do okupowanego miasta.
Efekty specjalne jak zawsze na najwyzszym poziomie.Lecz gdyby nie ShockWave znowu byloby nudno i powtarzalnie.

Zdecydowanie slabo.

ocenił(a) film na 5
gen

Zgadzam sie, efekty specjalne na wysokim poziomie ale reszta dno.

ocenił(a) film na 10
twim

zaraz zaraz a muzyka to co pies?

ocenił(a) film na 5
Radek_Markiewicz

Przepraszam, zapomniałem : Muzyka w tym filmie to dla mnie też DNO. Pozdrawiam.

Radek_Markiewicz

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

twim

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

gen

A ja się nie zgadzam... moim zdaniem film jest świetny... Bay pokazał że jest świetnym reżyserem... jego jedynym błędem była zmiana dziewczyny, która moim zdaniem do tej roli się kompletnie nie nadawała i tylko ona nie pasowała mi do całokształtu... a tak na marginesie przewidziałeś że Sentiel zdradzi, jeśli tak to gratuluje, bo ja tego nie przewidziałam, spodziewałam się innego obrotu sprawy, jednak Bay mnie zaskoczył.... jak możesz wyjaśnij mi co znaczy standardowo w Twojej wypowiedzi... wg mnie Bay od rutyny daleko się trzyma... ale to tylko moje zdanie :) pozdawiam

kinyaa

Jak sie ma zamiar spoilerować! to sie o tym pisze do Ku*** nędzy!, takie są tutaj zasady, jak sie ktoś dostosować nie umie to na pudelka albo inne takie!

qb487

sory Cie bardzo, ale po co te nerwy człowieku, ja ma konto na filmwebie od wczoraj, to się dopiero wprawiam, tak? i się tak nie rzucaj bo tylko sobie zaszkodzisz......

kinyaa

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

ocenił(a) film na 7
gen

słabo, słabo.. opisałem co myślę w innym poście - jeśli to kogoś interesuje ;)

r4dzik

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

ocenił(a) film na 9
gen

Mylne jest szukanie rozbudowanej fabuły i dramatycznie nieoczekiwanych zwrotów akcji w takim filmie. tu fabuła jest drugoplanowa i uważam, że tak trzeba podejść do tematu. I rzeczywiście był dla mnie jeden nieoczekiwany zwrot, nie spodziewałem się, że sentinel zdradzi.

gen

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones