PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 797
ocen
6,9 10 1 152797
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

roboty sie powtarzaja to strasznie wkurza (w 2 i 3 czesci te same chodz w 2 zginely) ale zakonczenie tez do dupy... Skoro deceptikonow bylo setki to czemu kiedy ginie sentinel i megatron raptem walki ustepuja i zwyciestwo? przeciez decepty mialy przewage liczebna... i powinny walczyc dalej i pomscic megatrona itp... a w filmie raptem wszystko ucicha... masakra

ocenił(a) film na 10
rotanimod

Bo nie mają wodza

rotanimod

Akurat to jest jest klasyczne postępowanie-zabijają dowódce to morale diabli biorą , ile by ich nie było.

rotanimod

Byłem w kinie na 4 części. Wczoraj oglądałem z żoną pierwszą część. Warto oglądać drugą czy od razu przejść do 3? Pytam bo większość piszę że druga była do dupy.

ocenił(a) film na 9
antyspam

Obejrz druga czesc. Druga czesc nie jest to dupy. A lepiej obejrzec 2 czesc wtedy bedzie lepiej zrozumiec 3 czesc.

antyspam

Jak można oglądać 4 część bez oglądania poprzednich? Przecież od razu fabuła gryzie ziemię... Polecam po obejrzeć wszystko chronologicznie... A 4 jeszcze raz obejrzeć po 3...

Lody01

Bo ja wiem obejrzałem w kinie 4 część a w domu 1 i 3. Wielkiego związku nie widzę. Po drugie anie w trzeciej części ani w czwartej nie znalazłem wytłumaczenia co się stało z bohaterami z części 1-3. Wg mnie 1 część najlepsza, sporo humoru i fajna fabuła. Reszta to tylko efekty specjalne.

antyspam

ale wtedy się rozumie kilka faktów znacznie lepiej i przyjemniej, coś się robi przed zrobienie kontynuacji a nie.....

antyspam

Wszystkie są do dupy, a czwarta jest tak tępa, jak pozostałe trzy wzięte do kupy i pomnożone przez siebie. Jeżeli nie dostałeś padaki na czwartej to obejrzyj wszystko.
Z bohaterami stało się to, że ich zabawki już się nie sprzedawały, więc trzeba było wrzucić nowe.

ocenił(a) film na 7
rotanimod

Te wszystkie decepty zapewne wciągnęła ta wielka, kosmiczna, mechaniczna dziura, przynajmniej tak to wyglądało w przypadku robotów nad Chicago, innego wyjaśnienia nie ma ;)

ocenił(a) film na 5
krystofer5850

jest zostaly wybite przez ludzi potem ;) w 4 czesci mowili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones