PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507122}

Transmorfersi: Upadek ludzkości

Transmorphers: Fall of Man
2,1 157
ocen
2,1 10 1 157
Transmorfersi: Upadek ludzkości
powrót do forum filmu Transmorfersi: Upadek ludzkości

Efekty specjalne

ocenił(a) film na 1

Co do tego typu filmów powiem tak jestem zaciętym graczem lubię grać w gry komputerowe i lubię efekty specjalne i graficzne a takie filmy jak ten są dla mnie zniewagą i dlatego moim zdaniem jak mają robić takie filmy to niech lepiej ich w ogóle nie robią i przynajmniej zaoszczędzą nam tych tragicznych efektów specjalnych przy których osobniki z niskim ilorazem inteligencji będą cieszyć się jak małe dzieci że ujrzeli fantastyczny film.

sasuke257

Popieram cię w 100%:) Ale uwierz mi są fani studia The Asylum i twierdzą że oni robią arcydzieła.Normalnie koleś mnie rozwalił jak mi to napisał.Cisną tanie podróby hoolódzkich wersji :)Jak lubisz efkety specjalne itd tu daje link jak tworzono film transformers.Gorąco polecam wersja ENG http://www.youtube.com/watch?v=6Tgxo027DdA&feature=youtu.be

sasuke257

I kto tu jest osobnikiem z niskim ilorazem inteligencji: osoba, która bierze na serio filmy Asylum czy fan tych produkcji, doskonale zdający sobie sprawę, że są one parodiami samych siebie? Myślałem, że nie ma na świecie tak ograniczonych jednostek, które piszą o efektach specjalnych w filmach produkcji tego studia, to po prostu śmieszne:-) I są to arcydzieła w swojej klasie - w klasie filmów Z, beznadziejnych i żałosnych, kiczowatych i tragicznych. Osobiście są to dla mnie najlepsze komedie, jakie można zobaczyć w TV.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones