PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34582}

Transporter

The Transporter
7,3 272 780
ocen
7,3 10 1 272780
5,7 14
ocen krytyków
Transporter
powrót do forum filmu Transporter

Moim zdaniem Transporter to niezłe kino , może nie ma w nim pięknych kobiet ( bo te aktorki które grały razem ze Stathamem główne role - nie były piękne, a już ta w 3 części była jak dla mnie wręcz aseksualna i jeszcze nakręcili scenę erotyczną z nią - masakra, ale to rzecz gustu. O gustach sie nie dyskutuje. Wracając do filmu to poza kobietami jest całkiem ciekawe kino, ładne samochody i dość ciekawe wątki. Ale niektóre sceny są troche przesadzone - jak np. Jason rozwala kilkunastu chłopa w 3 części - w takie bajki to ja nie uwierze, żeby to działo się naprawdę - nawet Segal by nie rozwalił kilkunastu. Czy scena z 2 części z tą akrobacją w Audi jak zdejmuje hakiem tą bombę - scena ta jest nie do wykonania w realu - to musieli jakiś trik zrobić , nie ma co. Poza tym to sama postać i film jest ok. Ja bym dał ocene 7/10.

ocenił(a) film na 6
lopez2618

Qi Shu była bardzo seksowna, co do innych to nie wiem bo nie widziałem. Ale czy w filmie muszą grać same ładne aktorki? Fakt, faktem, że tutaj wymaga tego konwencja coś a'la Bond i jego dziewczyna. Mimo to uważam, że Qi Shu była bardzo seksowna w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
lopez2618

Film dość dobry, jest kilka błędów, ale nie bardzo rażących w oczy. Fakt, kilka scen jest przesadzonych, ale to jest urok tego typu filmów, w jednym trochę więcej, w innym trochę mniej. 8/10, zobaczymy jak pozostałe części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones