PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34582}

Transporter

The Transporter
7,3 272 779
ocen
7,3 10 1 272779
5,7 14
ocen krytyków
Transporter
powrót do forum filmu Transporter

dla mnie to jest sc-fi,wiele scen jest nierealistycznych,sceny walki bez szalu za duzo nie widac,aktorstwo slabe,takze niewiem skad te zachwyty ogolnie statham ma mocne przesadzone filmy.

użytkownik usunięty
damianho15

Spokojnie filmy z Seagalem wcale takie realistyczniejsze nie są. :) Co do tego filmu to jeden z lepszych kina akcji.

ocenił(a) film na 4

nie ma bardziej realistycznych filmow niz te z seagalem,statham niestety wybral zla droge.

użytkownik usunięty
damianho15

Zabawne jest twoje rozumowanie. Seagal pokonując 10 przeciwników na raz, strzelający do czego się da nie dostając kulki. Tak to bardzo realistyczne filmy.

ocenił(a) film na 4

statham tez pokonuje 10 naraz a niema takich umiejetnosci jak ss to dopiero sciema,seagal umie sie pizg.ac i zaden typek mu nie podskoczy.

użytkownik usunięty
damianho15

Umiejętności wielkie do takich filmów nie są zbyt potrzebne ale Statham coś tam trenował więc je ma i to mu wystarczy.

"seagal umie sie pizg.ac i zaden typek mu nie podskoczy."

Umie to może tak. Ale jak napadnie go na ulicy 10 gości nie ma żadnych szans. A ty chyba nie odróżniasz filmu (fikcji) z rzeczywistością (realnym światem)

ocenił(a) film na 4

przynajmniej nie gra w sc-fajowskim gów.nie

użytkownik usunięty
damianho15

Raczej szkoda możliwe że by się sprawdził.

oczywiście z tych nowszych, ta to moja ulubiona cześć bo następne to na prawdę są przesadzone

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Tak racja.

ocenił(a) film na 7
damianho15

Do scen walk akurat nie mam uwag, bo były bardzo ciekawe i całkiem dobrze uchwycone przez kamerę. (Seagala walki są nieprawidłowo filmowane i powodują oczopląs, podobnie było w ''Uprowadzonej 2'')

ocenił(a) film na 4
karoman4

wiekszosc walk ss jest dobrze nakrecona,a oczy to bola od tych wygibasow stathama.

ocenił(a) film na 7
damianho15

To chyba masz kłopoty ze wzrokiem, skoro uważasz, że walki Seagala są dobrze uchwycone. W dawnych jego filmach potrafili dobrze nakręcić sceny walk, a teraz robią szybkie, gwałtowne ujęcia i w takich warunkach ciężko jest oglądać.

ocenił(a) film na 4
karoman4

tylko w kilku tak jest....

ocenił(a) film na 7
damianho15

''Sprawiedliwość ulicy'' ostatnio to oglądałam. Walki były szybkie (jak to bywa u Seagala - on lubi szybko załatwiać sprawy), gdyby ujęcia tych walk nie były tak chaotycznie nakręcone, to dałabym wyższą ocenę.

użytkownik usunięty
karoman4

Sprawiedliwość ulicy to jeszcze pikuś w porównaniu z tym co się dzieje w Zabójczym celu, tam przeciwnicy po prostu fruwają..

ocenił(a) film na 7

Ach, to muszę obejrzeć ten film. ;-)

ocenił(a) film na 4

no tam były najgorzej nakrecone walki ss.

ocenił(a) film na 4
karoman4

jak dla mnie w sprawiedliwosc ulicy wszystko widac poza 2 bodajze wyjatkami,miał o wiele gorzej nakrecone walki.

ocenił(a) film na 7
damianho15

Okey, bądź przy swoim zdaniu, ja pozostanę przy swoim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones