PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326488}
6,5 10 285
ocen
6,5 10 1 10285
Transsiberian
powrót do forum filmu Transsiberian
ocenił(a) film na 6
SzaraEminencja

Wobec jej postawy potwierdza się stare porzekadło - "Kto nie piję wódki, ten jest podejrzany".

SzaraEminencja

Widzę że oprócz mnie sporo innych osób denerwowała postać z filmu o imieniu Jessie.
Powiem krótko że dla mnie ta postać była zimną wyrachowana suką,która nie miała litości i zabiła rannego Carlosa i powinna gnić w ruskim więzieniu

SzaraEminencja

Zgadzam się.
Zostało mi jeszcze 10 minut filmu, ale musiałem wejść na forum, by znaleźć temat związany z irracjonalnym zachowaniem głównej bohaterki. Nie musiałem długo szukać ;)
Tak idiotycznego zachowania jeszcze nie widziałem.
Myślę że ktoś, kto nie miał do czynienia z ludźmi posługującymi się bronią, a tym bardziej, że byli to policjanci...wyjawił bym im prawdę.
Ja pewnie tak bym uczynił wiedząc, że do zabicia Carlosa doszło w obronie własnej.
To oczywiście nie jedyne jej idiotyczne zachowanie!!! Długo by o tym jeszcze pisać.
Wracam do filmu. Choć wkurzający, muszę go skończyć.
PS Lubiłem tę aktorkę, ale od dzisiaj mam mieszane uczucia ;)

lewig

Tak mnie irytuje ta postac, ze co.chwile musze wciskac pauze. No nie wyrobie! Mam nadzieje, ze ktos ja zabije.

lewig

W ogóle sam fakt, że polazła z Carlosem gdzieś w jakąś dzicz, przecież to był obcy koleś XD

ocenił(a) film na 7
SzaraEminencja

niewiem o co ci chodzi obejrzalem caly film, niczyje zachowanie mnie tam nie wnerwialo, spoko film jest

ocenił(a) film na 7
SzaraEminencja

Ale o co chodzi? Dobra aktorka gra idiotkę i robi to znakomicie. Idioci bywają irytujący. Według mnie nie ma się do czego przyczepić.

ocenił(a) film na 5
filmfilm

Ale sama postać, nawet dobrze zagrana czasem może irytować. Pewnie takie było założenie twórców

ocenił(a) film na 5
SzaraEminencja

Dokładnie

ocenił(a) film na 5
SzaraEminencja

To prawda bardziej irytującej postaci nie mogę sobie przypomnieć. Na prawdę czekałem aż ją ktoś zastrzeli

SzaraEminencja

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones