PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401891}
4,5 687
ocen
4,5 10 1 687
Transylmania
powrót do forum filmu Transylmania

Najgorszy film ever

ocenił(a) film na 1

Mam w zwyczaju oglądać filmy do końca, nie ważne, czy mi się podoba czy nie. Pierwszy raz poległam i w połowie wyłączyłam. Zdaje sobie sprawę z tego, iż miał być to pastisz, jednak było to żenująco nudne, wtórne, kretyńskie, żałosne... o.O i wiele wiele innych mi się nasuwa w tym momencie przymiotników. Nie wiem do kogo kierowany jest ten film.... ale na pewno do nikogo choć odrobinę wymagającego od fabuły, dialogów, gagów itp

Vanillia

Justin widze zna się na rzeczy ;D więc nawet się za to nie zabieram ;P

ocenił(a) film na 1
kubelek0908

;P no ba. jestem super expertem ;P

ocenił(a) film na 5
Vanillia

Ech, przesadzacie chyba wszyscy (8/100 na metacritic!), nie można wszak wykluczyć założenia, iż "dzieło" to może się, dla niektórych przynajmniej, okazać, poniekąd, aczkolwiek w pewnym sensie oczywiście, nawet miejscami (aaa!) niezłe i ciekawe.
Hmm... w obliczu tak nieprzejednanej krytyki przyznanie się, iż (poniekąd w pewnym sensie, ma się rozumieć) należy się do tej grupki "wybrańców", może okazać się wprawdzie zaiste strzałem w kolano, ale... co tam. Przyznaję się. Bez bicia i całkowicie z własnej woli.
5/10 (a nawet, o zgrozo!, 5.5/10)
I do tego jeszcze wcale nie uważam, żebym nie wymagał od filmów fabuły i dialogów. Więc może po prostu ten dostał ode mnie taryfę ulgową? Tylko czymże sobie na to zasłużył...hmm, dowód to na to zatem niezbity, iż jakiś tam urok osobisty jednak posiada. I tego się trzymajmy, bo przecież to wcale nie oznacza, że jestem ćwierćinteligentnym (ha, żeby tylko!) matołem mającym się za wielkiego znawcę filmów, o nie, co to to nie.
;)

PS
Też mam w zwyczaju filmy oglądać zawsze od samego początku do samego końca. Dobry to zwyczaj, choć pewnie w pewnym sensie nieco "samo-ubezwłasnowalniający". Ale nic to, trzymam się go dzielnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones