PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539917}
5,6 924
oceny
5,6 10 1 924
5,9 8
ocen krytyków
Trash Humpers
powrót do forum filmu Trash Humpers

Oglądając pierwszy raz Trash Humpers przyznam się, że nudziłem się jak spora większość(
wszyscy?). Jednakże Korine, jako mój mistrz kina niezależnego nie pokazał tego po nic.
Pokazał wielką filozofię życia, której nie sposób dostrzec oglądając tylko raz. Nudzący się
banał, który kryje w sobie wielkie przesłanie. Arcydzieło współczesnego kina! Trzeba też ze
smutkiem dodać, że film raczej tylko dla fanów reżysera...

ocenił(a) film na 6
trozman

...którzy, nie mogą nisko ocenić tego miazmatu, bo to przecież "ich ulubiony reżyser". Naginają więc swoje postrzeganie na ten film. Z nudy zrobiło się arcydzieło. Korine obrzygał każdego widza. Tylko niektórzy doszukują się w rzygocinach pięknych rzeczy, które strawił. Trzeba patrzeć na film kompleksowo.

ocenił(a) film na 6
Rzirzi

Dokładnie ! Lepiej bym tego nie wyraziła.

Vanillia

To taka soczewka.

ocenił(a) film na 3
trozman

Zastanawiam się gdyby Twój ulubiony reżyser nakręcił film (przepraszam za stwierdzenie) np. o wypróżnianiu się jednostki, czy też uznałbyś owy film za arcydzieło? Szukałbyś głębszego sensu? Uważał film za głęboki, i trudny w odbiorze z ukrytym przesłaniem? Pewnie tak, przecież to mój ulubiony reżyser, który pomimo nakręcenia filmu bez żadnego przesłania/fabuły/muzyki/sensu musi dostać 10, gdyż na pewno musi być w nim jakieś przesłanie, które jestem w stanie dostrzec tylko Ja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones