PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35274}

Triada z Hongkongu

Long zai jiang hu
8,0 37
ocen
8,0 10 1 37
Triada z Hongkongu
powrót do forum filmu Triada z Hongkongu

więcej takich

ocenił(a) film na 8

Swietny film. Chyba jeden z lepszych filmów z Hong Kongu, obok "Czas ucieka" i "Czarnej maski"... a przynajmniej jeden z lepszych jakie można było obejrzeć dzięki TVP (chociaż jedna rzecz, za którą można pochwalić tą stację).

Madreus

Zgadzam się. Ten film także bardzo mi się podobał, szkoda tylko, że w telewizji wolą pokazać po raz setny "top gun" niż chociażby ten film

użytkownik usunięty
Logan_6

Również uwielbiam ten film. Fabuła tragiczna, końcówka tragiczna. Lubię filmy, które smutno się kończą, to pewien pociąg do uczucia zadumy, nostalgii, apatii i melancholii.

Czy jest może osoba, która orientuje się jak nazywają się piosenki odtwarzane w tle zaraz na początku filmu, oraz w ostatniej scenie kończącej fabułę?

ocenił(a) film na 7

Jakby ktos kiedyś ten film gdzieś znalazł to niech by dal znac. Szukam tego klasyka juz od jakiegos czasu.

użytkownik usunięty
Jaki

Ja znalazłem kiedyś w internecie na stronie poświęconej filmom z Chin i z Hong Kongu. Potem wrzuciłem sobie na chom...ka, ale nie będę uprawiał chamówki i się autoreklamował, więc postaraj się wpisać: "A True Mob Story" filetype:avi lub podobne temu rozszerzenie.


Wersje internetowe, które ja znam, to wyłącznie oryginalna ścieżka dźwiękowa z angielskimi napisami.

Wersji lektorowej z TVP1 nie posiadam - jedynie mglisty zapis na kasecie magnetofonowej, na której utrwaliłem piosenkę początkową i końcową. ;)

ocenił(a) film na 7

no jestem na asiatorr* zarejestrowany ale ich wygorowane żądania odnośnie bycia na plusie i tak dalej sa kosmiczne nie mam takiego uploadu poza tym nie dysponuje stalym laczem dzieki któremu mialbym wyseedowac takie ilosci danych. Toc mam tylko kilkanascie giga trans na miesiac wiec to jakas paranoja z ta strona.

ocenił(a) film na 7

Ps. Znalazlem Twoje konto na chomiorze tylko ze ja tam konta nie mam i nie pobiore tego od Ciebie niestety.Szukam gdzies dalej moze gdzies jeszcze da rade znalezc jakis mirror bo nie raz udawalo mi sie na jakichs portugalskich czy nawet rosyjskich forach znalezc takie perelki jak np dog bite dog

użytkownik usunięty
Jaki

Coś mi powiadomienia na Filmwebie szwankują.

Znalazłeś może już ten film? Jak nie, to postaram się pomóc - bardziej konstruktywnie niż ostatnio.

ocenił(a) film na 7

eh niestety nie. Wszedzie sa martwe seedy albo linki wygasłe :/

użytkownik usunięty
Jaki

Podasz mi jakiś swój (nietajemny :P - możny do udostępnienia publicznie) adres kontaktowy do Ciebie?

Nie będę niczego wrzucał na forum. :P Chcę pomóc Tobie, a nie całej armii użytkowników Filmwebu. :P


PS: nie używam GG.

ocenił(a) film na 7

Super
Takiego maila sklecilem na szybko tymczasowokolorowo@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones