PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549801}
7,6 773
oceny
7,6 10 1 773

Trigun: Badlands Rumble
powrót do forum filmu Trigun: Badlands Rumble

Rewelka!

ocenił(a) film na 9

Do filmu podchodziłem z pewnymi obawami... przecież od czasu serialu minęła ponad dekada, więc to już nie będzie ten sam Trigun, nie ten Vash, nie ten klimat.
Myliłem się! I to jak! Wprawdzie nie wiadomo, w którym momencie serii rozgrywa się akcja filmu, na pewno między 9-tym a 23-cim, ale moim skromnym zdaniem w okolicach 11-go.
A teraz wszyscy razem: "LOVE & PEACE!!!" ^^

ocenił(a) film na 7
Ineluki

Całe anime fajnie się ogląda. Dodatkowo to kiedy się rozgrywa można się domyślać, ale dla mnie te anime nie zasługuje na niewiadomo jak wysoką ocenę ze względu na to, że nie pokazuje nic związanego z głównym wątkiem :( . Po obejrzeniu końcówki w Trigun chciało by się więcej. Owszem (odziwo) utrzymuje ten sam poziom co serial, ale tak jak mówię, każdy by wolał ciąg dalszy historii o Vashu, niż "jedna z przygód Vasha".

ocenił(a) film na 9
DreamerDream

Nie mogę się zgodzić... historia Vasha została zakończona (rozwiązanie konfliktu z Knives'em) i jakakolwiek kontynuacja by się nie sprawdziła, dlatego wolę historie poboczne (ale wolałbym żeby było dokładniej określone, w którym miejscu serii są umiejscowione).

ocenił(a) film na 7
Ineluki

No niby historia Vasha została skończona, ale po końcówce jest pewien niedosyt. Niby zakończenie dobre, ale właśnie, trochę taki "dziwny", bo skoro nie zabił swego brata, to ten gdy się ocknie znowu będzie chciał wszystkich zabić i znowu będzie to wszystko do początku.

ocenił(a) film na 8
Ineluki

Popieram. LOVE & PEACE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones