PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37311}

Troja

Troy
7,4 344 293
oceny
7,4 10 1 344293
5,8 29
ocen krytyków
Troja
powrót do forum filmu Troja

Arcydzieło. Inaczej tego filmu nazwać nie można. Pod każdym względem jest rewelacyjny. Jeden z
niewielu filmów, który mogę oglądać 100 razy i tak mi się nie znudzi.

Salvios

Ten film ma wiele zgrzytów. Obsadowo tez niezbyt się sprawdza. Sceny batalistyczne robią wrażenie i to spore, ale filmu nie ratują. Takie arcydzielo ale tylko dla Ciebie. Mnie coś w nim gryzie.

ocenił(a) film na 10
Metropholis

Dla mnie również arcydzieło 10/10

ocenił(a) film na 10
tomeczekxxx_fw

I dla mnie

użytkownik usunięty
Metropholis

Gdy pierwszy raz go widziałem - jak byłem w podstawówce to uważałem go za arcydzieło, ale potem jak tak dorastałem i oglądałem to kolejny raz i kolejny i kolejny to ocena coraz bardziej spadała, gra aktorska i dialogi coraz bardziej irytowały podobnie jak pokierowanie fabułą. Nawet Pitt który aktorem jest rewelacyjnym i którego uwielbiam, był w tym filmie niesamowicie irytujący, sztuczny i "pusty". Bloom zawsze był zerem więc on powyżej ocenę 1/10 nigdy się nie wzbije u mnie. Tylko Sean Bean wypadł dobrze i sceny batalistyczne również.

Teraz zatrzymało się u mnie na ocenie 3/10.

ocenił(a) film na 10
Salvios

dla mnie też jest arcydziełem,a szczególnie scena z Achillesem,piękna.

Salvios

Ten film powinien mieć tytuł "Czas zabijania" albo "Zemsta"

ocenił(a) film na 1
Salvios

MC-Iliada dla MC-Amerykanów pomieszana z polityczną poprawnością. Film jest absurdalny. Nijak ma się do opowiedzianej w Iliadzie Homera historii. Żal że taka świetna historia została tak sponiewierana.

ocenił(a) film na 10
Salvios

Chyba sie urodzilem o 3000 lat za pozno :) for honor and glory /

ocenił(a) film na 7
Salvios

Film ogółem fajny. Muzyka mogłaby być nieco lepsza. Brad Pitt nie do końca mi pasuje jako Achilles, ale starał się. Przemówienia wojenne takie, że się pociąć idzie :/. Sceneria... rewelka. Pojedynek Achillesa z Hektorem... miodzio. No i jest przełomowy w moim życiu. To pierwszy film, który oglądałem, a Sean Bean nie zginął.

Przyjemny film, nie wymagający od widza zbyt wiele. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones