PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37311}

Troja

Troy
7,4 344 356
ocen
7,4 10 1 344356
5,8 29
ocen krytyków
Troja
powrót do forum filmu Troja
ocenił(a) film na 6

Eric! Eric!! Eric!!!

I_am_a_Bad_Girl

Zdecydowanie, bezapelacyjnie Eric Bana jako Hektor

ocenił(a) film na 9
nero3

Jak dla mnie to Pitt powalił Hektora na kolana w tym filmie... te jego ruchy...

ocenił(a) film na 7
I_am_a_Bad_Girl

Pewnie, że Eric Bana. Jest jak dla mnie po prostu świetny. Tak wiec Hektor > Achilles

ana_lucia_cortez

Ja wolę bardziej Hektora w filmie podziwiałam go podziwiałam za odwagę i skuteczny sposób walki.Świetna gra aktorska.Ale Achilles też super przecież to on wygrał z Hektorem więc świadczy że jest silniejszy i rozważny.

thedagusia_13

Hektor na 100%! Pamietam potem mialam fazę na tego aktora i jego rolę. Powialił mnie na kolana. Mistrzostwo! Nie mogłam obejrzeć ani jednego filmu wiecej z tym aktorem, ale wiem że bedzie warto! Przystojny i utalentowany! To jest to :)

ocenił(a) film na 8
CallMeShaddy

Polecam Ci "Helikopter w Ogniu" jesli nie widziałaś

ocenił(a) film na 9
ana_lucia_cortez

Hmmm..
Chyba mimo wszystko Bana;))
Chociaż lubię obojga..

ocenił(a) film na 8
ana_lucia_cortez

Eric Bana!!! Zdecydowanie. Choć Brad wyglada w tym filmie całkiem nieżle to jednak Eric Bana moim zdaniem jest bardziej męski.

ocenił(a) film na 9
lizka_gdy

Brad to syn Bogini w tym filmie co? mieli go zrobic owłosionego itd. jak Bane to by bylo dobrze? mi sie tam Brad bardziej podobal... bane powalił na kolana jak juz mowilem!

ocenił(a) film na 8
heyo7

Stwierdzam tylko fakt, że Eric Bana podoba mi się bardziej - zarówno w roli Hektora, jak i ogólnie. Natomiast p. Pitt jak dla mnie jest jakiś taki zniewieściały (nawet w filmach, w których grywa morderców). Przyznaję jednak, iż w tym filmie pasował do granej roli.

ocenił(a) film na 8
lizka_gdy

Hektor to cienias przy Achillesie! Jako aktor to raczej Banan

ana_lucia_cortez

ja uważam że Brad zagrał wybitnie, dostał trudną rolę i się z niej wywiązał (poza tym pokazał że jest ambitny=> żadne sceny nie są dublowane)jeśli chodzi o Erica to po tym filmie go polubiłam, ale jego rola była mimo wszystko łatwiejsza do odegrania, nie było tam żadnych bardziej znaczących zmian w charakterze, nie było też żadnych specjalnie porywających scen. Podsumowując Bradzio lepszy co nie znaczy że Eric gorszy:P:P

sultan1990

dokładnie ;)

ana_lucia_cortez

widzę że przewaga Hektora jest coraz większa ;)

ocenił(a) film na 6
ana_lucia_cortez

.i będzie rosnąć :]

Hektor :>

diana6echo

haha i prawidłowo ;)

ana_lucia_cortez

Brad Pitt jako Achilles.
Był tam taki grr. ; P

ocenił(a) film na 7
Suczz

Mi się bardziej podobał Pitt, ale Bana tez był niezły;]

diana6echo

baa ;)

diana6echo

z czym do ludzi co za pytani oczywiscie ze eric zagral lepiej brad niedorasta mu do piet

ocenił(a) film na 10
ana_lucia_cortez

ja tez wole Banana

ana_lucia_cortez

Eric Bana jako Hektor ... świetny! uwielbiam go za tę rolę.

ocenił(a) film na 10
Hoppipolla

Bez watpienia Odyseusz ;)))

freakman

Zdecydowanie Bana. W tym filmie przyćmił Pitta...

ana_lucia_cortez

Naprawdę obaj byli świetni, nie mogę zdecydować który lepszy. Scena ich walki była rewelacyjna, i późniejsza jak Achilles wydając ciało Hektora mówi: Niedługo się spotkamy, bracie.

ocenił(a) film na 6
White_Rose05

Jak dla mnie... Eric Bana. Zdecydowanie! Pod każdym względem.
Aczkolwiek Brad Pit baaardzo mi pasuje do roli Achillesa. I nie wygląda wcale jak dziewczyna... a jeśli już, to tak miało być, no nie? ;D

ocenił(a) film na 9
ana_lucia_cortez

Oboje zagrali rewelacyjnie,ale jak mam wybierać to stawiam na Hektora.

ocenił(a) film na 8
kate_d

Oczywiście,że Bana,jego Hektor był o niebo lepszy.Brada jakoś nie lubię,za bardzo amerykański jest.Wogóle Troję oglądam dla Bany,Seana Beana i O'Toola,gdyby nie oni filmu nie dałoby się oglądać.

ocenił(a) film na 8
ana_lucia_cortez

Wiadomo , że mamy do czynienia z dwoma zgoła zupełnie odmiennymi charakterami. Jeśli kierować się swoimi odczuciami, to wybrałabym Banę, ze względu na odgrywaną rolę, wyszło super. Pitt jako Achilles potrafił też wzbudzić pozytywne uczucia, kiedy wykazywał się nie tylko mięśniami. Szacunek dla obu aktorów za wysiłek jaki musieli włożyć, by w te postaci się wcielić. Dobrze, że dzisiaj kobiety nie muszą oglądać tak drastycznych scen. Wiadomo jest dużo innych, ale mniej przewidywalnych.

ocenił(a) film na 10
oollena

Eric Bana lepszy. I o wiele przystojniejszy :)

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Obydwaj świetnie się spisali, mieli 'to coś'.

Ale Hektor w wykonaniu Erica chyba jednak zrobił na mnie większe wrażenie niż Achilles w wykonaniu Brada...

ocenił(a) film na 8
ana_lucia_cortez

W/g mnie obaj dobrze zagrali ale Eric lepiej zagrał kiedy zginął sie popłakałem (miałem niespełna 10 lat)

tomg07

Bezapelacynie lepszy Eric Bana.

ocenił(a) film na 8
pandzia007

Uwielbiam Banę w czymkolwiek nie zagra - oczywiście Hektor.

ocenił(a) film na 6
ana_lucia_cortez

oczywiście że Eric Bana to super facet pod każdym względem a Pitt to zwykły wymoczek jak dla mnie tak jak Cruise

ana_lucia_cortez

Eric Bana - jest wspaniały!
Brad Pitt - Hmmm... nie wypowiadam się na jego temat.

Sakura114

Bez żadnych wątpliwości Eric Bana:)

użytkownik usunięty
latarka999

wybieram Hektora :) Eric Bana jest bardzo przystojny :D

ana_lucia_cortez

Brat Pitt

ocenił(a) film na 7
ana_lucia_cortez

zdecydowanie Eric Bana w roli Hektora. Poza konkursem bardzo przyjemnie oglądało mi się Odyseusza, którego zagrał Sean Bean.

overmind91

Oczywiście, że Hektor xD nie ma porównania

Madlen_7

A ja się bardzo zdziwiłam. Od postaci Achillesa mitologicznego dostaję wysypki, Brad Pitt też mi tak średnio-średnio podchodzi, natomiast Achilles w wykonaniu Brada Pitta się mnie spodobał :D Plus dla filmu, że udało mu się wprowadzić mnie w zamęt, że nie wiedziałam, komu kibicować.

No dobra, wiedziałam ;p Jak mam oddawać głos, to tylko i wyłącznie Hektor!

Ilmariel

Zdecydowanie pod każdym względem Eric Bana... Bradzia też cenię jako aktora, ale w tej produkcji nie do końca mnie przekonał.

Inesita

bardzo podobała mi się gra obu panów, jednak na mnie większe wrażenie wywarł brad pitt. wg mnie ciekawie zagrał rozdartego emocjami achillesa.. :)

ocenił(a) film na 8
bohaterka

Brad Pitt lepszy. Szczerze to myslalem ze w tej roli spisze sie kiepsko ale nie tylko dał radę ale zagral świetnie. Miłe zaskocznie. Natomiast Helena jest tragiczna, to juz mogli angaż Cieleckiej dać ...xd

ana_lucia_cortez

oczywiście że Eric Bana, w ogóle bez porównania, dla mnie role Achillesa mógłby zagrać obojętnie kto, a Eric i tak bybył lepszy. Zresztą według mnie to najlepsze wielenie Bany, zaje..iście wyglądał w tych dłuższych włosach

a juz napewno jest o niebo przystojniejszy od Brada!!! to spojrzenie...

Layla005

Eric Bana:) Po prostu uwielbiam tę postać, a on się wcielił w nią perfecto. Pittowi też oczywiście nic odmówić nie można. Był bardzo dobry, chociaż zdażały się sceny kiedy mnie irytował. Scena wali Hektor-Achilles trochę podreperowała Pitta w moich oczach, a jego rozmowa z Priamem i potem łzy nad ciałem Hektora...super:) Mimo to Bana i jego Hektor.

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Mnie się oby dwaj podobali, a nawet powiedziałabym że Orlando wspaniale odegrał rolę Parysa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones