PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37311}

Troja

Troy
7,4 344 377
ocen
7,4 10 1 344377
5,8 29
ocen krytyków
Troja
powrót do forum filmu Troja

Film przereklamowany , nie zrozumiałe dla mnie jest jego wysoka ocena. Marna gra aktorów
może jedynie poziom trzyma Bana i Cox, reszta to typowe gwiazdeczki . Uważam że o wiele
lepszym filmem jest ,, Helena Trojańska''

ocenił(a) film na 9
zbych40

ja z kolei nie rozumiem dlaczego ocena jest tak niska !!!! dla mnie to arcydzieło,oglądałem go dziesiątki razy i za każdym delektując się każdą sceną każda minuta filmu ....i uważam iz gra aktorska właśnie jest na poziomie MAX !!! gdy kręcili Troje i usłyszałem że Brad gra Achillesa troche mi to nie pasowało albo nawet trochę więcej niz trochę ale po oglądnięciu zmieniłem zdanie,spełnił moje oczekiwania a i nawet je przerósł.

ocenił(a) film na 3
hanibal

Dla mnie film mógłby z powodzeniem nosić tytuł chociażby ,,Bitwa o Berlin '' Jedyne co wierne z Iliadą to konik i śmierć Hektora. Reszta to same bzdety , dlatego nie wiem czemu ten film ma tytuł ,,Troja'' Co do Brada to jakoś mnie nie przekonuje ,może dlatego że nie potrafię przypomnieć sobie innych filmów z jego udziałem , gdzie pokazałby kunszt aktorski , no ale bożyszcze nastolatek miało na celu ściągnąć młodą widownię .

ocenił(a) film na 9
zbych40

uwierz nie jestem nastolatką hehe a doceniam kunszt tego aktora w każdym filmie ...chłopina jest uniwersalny ...potrafi rewelacyjnie zagrać wszystko,od śmierci na urlopie po Achillesa ...no ale jak zwykle to temat rzeka bo wszystko kwestia gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones