PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37311}

Troja

Troy
7,4 344 356
ocen
7,4 10 1 344356
5,8 29
ocen krytyków
Troja
powrót do forum filmu Troja

Cześć Użytkownicy, z góry wdzięczny będę za pomoc.
Ciekaw strasznie jestem w której minucie widoczny jest domniemany samolot nad Bradem Pittem ?
Nigdy nie widziałem go w filmie, a jedynie na krążącym po necie kadrze.
Słyszałem gdzieś co prawda, że chodzi o scenę starć przed świątynią Apollina, jednakże oglądałem ten moment kilka razy, i żadnego samolotu nie dostrzegłem, czyżby mi umknął ?
Pomóżcie, bo z drugiej strony zastanawiam się, czy cała historia o samolocie nie jest tylko jakąś plotką a czy zdjęcie aby na pewno nie jest fotomontażem...
Jeśli ktoś wie, to proszę o podanie konkretnej minuty...
PS Sorry za styl, trochę śpieszyłem się z pisaniem...

Fabian3200

Prawdopodobnie w ogóle nie było żadnego samolotu, było to już zdementowane w internecie. Nawet nie ma żadnych materiałów wideo z ujęciem samolotu (prócz tego słynnego zdjęcia) w sieci. Nikt też nie potrafi wskazać w której minucie filmu występuje samolot. Tak więc moim zdaniem ten samolot to fotomontaż na potrzeby zrobienia taniej sensacji.

ocenił(a) film na 6
emplim

Dziękuje bardzo.
Twoja wypowiedź zmotywowała mnie do przeszukania w necie szerszych informacji na ten temat (czemu wcześniej na to nie wpadłem ?) i rzeczywiście, według szeregu stron obalających internetowe plotki to tylko fotomontaż wykonany niedługo po kinowej premierze na jakiś konkurs internetowy.
Później zaś, zaczęło to żyć własnym życiem, właśnie chyba dla taniej sensacji.
Niestety oszustwo przeniknęło już do szeregu poważnych stron, nawet do ciekawostek na Filmwebie (!), przez to wiele osób (w tym ja) było przekonanych o jego prawdziwości.
Ale teraz już rozumiem, jeszcze raz dziękuje, pozdrawiam.

Fabian3200

Zgłosiłem tę ciekawostkę do skasowania wraz ze źródłem ale znając Filmweb...

Tak czy inaczej jeśli ktoś twierdzi że samolot się pojawia to niech chociaż napisze w której minucie.

ocenił(a) film na 6
emplim

No to fajnie, wielkie dzięki, chociaż może być z tym różnie.
Jak mówiłem, już wiem, że to fałszywka, a nawet nikt z tych, którzy uważają ją za prawdziwą wpadkę nie podał minuty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones