PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37311}

Troja

Troy
7,4 344 286
ocen
7,4 10 1 344286
5,8 29
ocen krytyków
Troja
powrót do forum filmu Troja

Troja-wersja reżyserska !! Rewelacja!! Naprawde te 40 minut dodane do filmu jest jak najbardziej na plus. Oprócz dodanych scen są też inaczej pokazane sceny bitewne. Jest bardziej krwawo, a więc pełen realizm. Końcowa scena ,jak Grecy wychodzą z konia Trojańskiego i rozpoczynają dożynki przechodzi samą siebie. Tutaj reżyser troche przegioł. Naprawde bardzo brutalnie jest w tej wersji pokazana końcowa scena. Naprawde bardzo warto!! polecam!!

michael_84

Za dużo użyłem słowa "naprawde",ale w czasie seansu wypilem 3 piwka i chyba dlatego!!

ocenił(a) film na 9
michael_84

ojej:)
to czemu ucieli?
moze ci sie tak podobalo dzieki tym pifkom;)

użytkownik usunięty
paulinastarega

Niedawno zakupiłem wersję reżyserską na DVD - film jest o wiele lepszy, sceny walk krwawsze, całośc trwa ponad pół godziny dłużej, nieco zmieniono muzykę (np w walce Hektora z Achillesem jest inny podkład).

Polecam zapoznać sie z ta wersją zamiast oglądać poszatkowany reklamami, okaleczony prezez lektora i pozbawiony 40% obrazu film na TVNie

Może chcesz odsprzedac!! :-) chetnie kupie! michael_84@o2.pl

użytkownik usunięty
michael_84

Co za problem zamówić sobie z jakiegokolwiek sklepu internetowego?

ocenił(a) film na 5
michael_84

A ja tak bardzo liczyłam na rozwinięcie wątku Patroklesa... Miałam nadzieję że skoro dodali 40 minut do filmu to coś tam wcisną takiego ... niestety nic z tego...

michael_84

Trochę odkopię, gdzie teraz można obejrzeć wersje reżyserską z napisami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones