PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11078}

Troje do tanga

Three to Tango
6,4 3 884
oceny
6,4 10 1 3884
Troje do tanga
powrót do forum filmu Troje do tanga

pod każdym względem. Nie jest ani śmiesznie - może kilka tekstów rozśmieszyło, ale ogólnie jest żenująco, co chwile albo ktoś się o coś potknie, w coś przywali głową albo powie cos bezsensu, nie mogło sie też obyć bez sceny z rzyganiem i babą co jednym ciosem w ryj nokautuje faceta, ha ha ale się uśmiałem. Romantycznie też nie jest, nie widzę nic romantycznego w kobiecie co ma romans z żonatym gościem. Najgorsze jest jednak nie kończące sie gadanie o gejach. W zasadzie można by go streścić jako nieudolny 90 minutowy żart o gejach.

To nie powinno było powstać, a skoro już musiało to powinno być zrobione zupełnie inaczej. Nie dostrzegam absolutnie żadnych pozytywów tego żałosnego spektaklu - 1/10.

ocenił(a) film na 9
gunnar_3

pewnie jesteś gejem i masz z tym problem:) czy żona Cie zdradziła?:)
pewnie dlatego ta komedia nie przypadła do gustu:)

Głupia luźna komedia na nudny wieczór i taki był jej cel, jeśli spodziewałeś sie czegoś innego trzeba było włączyć sobie rumuńskie komedie;D Nie był ten film tragiczny:)

jesli to wg Ciebie zasluguje na 1 to ty słabych filmów nie widziałeś
włacz choćby Lejdis polskie i zmienisz zdanie;)

mqna

Gdybym był gejem to rzeczywiście miał bym z tym problem, skoro dookoła roi się od takich kretynów jak ty co rżą na sam dźwięk tego słowa.

I nie mam zamiaru oglądać jak najgorszych filmów po to tylko żeby potem mi sie podobało takie gówno jak to. Właśnie dlatego mi sie nie podobał bo widziałem lepsze komedie. To że jest głupie nie oznacza jeszcze że jest też śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones