PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864030}

Troll

5,2 14 718
ocen
5,2 10 1 14718
6,8 6
ocen krytyków
Troll
powrót do forum filmu Troll

Szkoda trolla

ocenił(a) film na 6

Biedny troll :(

ocenił(a) film na 3
jennaj

Jak dobrze, że ktoś inny też tak uważa :-) A ja myślałam, że to tylko moje hormony ;-)

Maldini_3

nie tylko ty :) ludzie wszystko zabiją

ocenił(a) film na 6
mastachaz

Ale to słońce go zabiło.

logan_slupsk

no tak ale przez ludzi :D

ocenił(a) film na 7
Maldini_3

Nie. Nie tylko Twoje. Szacunek.

jennaj

Kocham troll wtf? Ale dobrze że zdechł niebezpieczny był moim zdaniem

użytkownik usunięty
jennaj

(będzie spoiler w komentarzu) Też mi go szkoda. Obudził się w innych czasach po tym jak *spoiler***** całą rodzinę mu wyrżnęli :( ale więcej niż 30s na tę historię nie poświęcili. Tyle, byle wyjaśnić użycie czaszki w wybawieniu go z miasta. Film miał potencjał nas trochę z norweskim folklorem zapoznać (oprócz Wikingów i Thora), a... Po macoszemu przez folklor przeszedł, dodał minute o złych chrześcijanach i... Nic więcej. Wielki potencjał, mieli wszystkie postacie typowe dla takich filmów, dobra muzykę i efekty lepsze niż w masakrze u Pinokia z tego roku. A wszystko poszło za płot i zamiast chociaż dobry film kat B, dostaliśmy to co dostaliśmy. Też bym z tym Trollem spłonęła że złości i zrobiła exit z filmu. No ale by być "relatywnym" do czasów dodali mały dowcip o Grecie i frazę dla hakerki z LOTRa

ocenił(a) film na 7
jennaj

Mi tez w sumie go szkoda. Myslalem, ze sobie wroci do jaskini pod ziemie, ale to byloby zbyt piekne ;/

ocenił(a) film na 8
jennaj

Dokładnie biedny stworek.Cały film mu kibicowałem.Aż na koniec ucieszyłem się że w tych podziemiach odżył nowy stwór.Może zrobią 2 część :D

jennaj

Ciebie mi szkoda, bo spoilerujesz.

jennaj

Dzięki za spoiler i to jeszcze w tytule. Trzeba oznaczać takie treści!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jennaj

Zajebisty spojler , iloraz iteligencji ?? Minus sto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones