PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864030}

Troll

5,2 14 762
oceny
5,2 10 1 14762
6,8 6
ocen krytyków
Troll
powrót do forum filmu Troll

netflix

ocenił(a) film na 2

spróbujcie kiedyś nagrać jakąś produkcje np 18+ czy ogl dla starszej widowni, macie też starszych odbiorców, nie tylko 13+ ...

yMichalno

A Netflix to oczywiście przeczyta.

yMichalno

Zrobili film o Marlin Monroe i wyszło jak wyszło.

mikser_fw

No wyszedł jeden z najlepszych filmów roku, więc właśnie powinni robić takich więcej.

ocenił(a) film na 7
yMichalno

Co znaczy "ogl" w poście?

alex_gawlas

Zapewne to samo co "ónie" w słowie "ogólnie". Zaoszczędzone w ten sposób 2-3 sekundy życia można przeznaczyć na np. dłubanie w nosie. :P

ocenił(a) film na 2
adamus0101

dłubanie to moje hobby :D

ocenił(a) film na 2
alex_gawlas

ogl - ogólnie, wgl - w ogóle tak na przyszłość, jakoś mi się już wkręciły te skróty, jednak w oficjalnych mailach pisze poprawnie ;)

yMichalno

Hej, spróbuj Trolljegeren z 2010 (nawet ma wątek polski :)

ocenił(a) film na 2
skag

no raczej że oglądałem! lata temu! przez to jestem tak bardzo zawiedziony bo tamta produkcja była naprawdę niezła!

yMichalno

No siema, to my Netflix. Zapisaliśmy i bierzemy się za produkcje filmów dla dorosłych. ;)

miarara

Hahahahahahaha, chociaż zgadam się z autorem, że Netflix mógłby wreszcie kręcić porządne filmy, to Twój tok myślenia baaaaardzo mi się spodobał.

ocenił(a) film na 2
miarara

dzięki! to miłe, nie musi być od razu ale fajnie, że bierzecie opinie widzów pod uwagę ;) haha niestety nie ma tak dobrze... robią syf dla dzieci bo to się dobrze sprzedaje :/

yMichalno

Niestety. W ogóle wszystko im leci na pysk moim zdaniem i nie dziwie się, że lecą też subskrypcje. Ja zrezygnowałem, gdy się dowiedziałem, że każda z części „naszych filmów” 365 dni robi tam karierę. To już było za dużo dla mnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones