PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4926}

Trup w akademiku

Dead Man on Campus
5,7 1 369
ocen
5,7 10 1 1369
Trup w akademiku
powrót do forum filmu Trup w akademiku

O dziwo nawet dobrze się to oglądało. Najlepsze były sceny z tym zwariowanym Cliffem, który odstawiał te swoje głupie numery z balonami albo z pościgiem policyjnym. Jedyne momenty, w których chciało mi się śmiać. A tak poza tym to schemat typowy dla komedii studencko-młodzieżowych. Można obejrzeć. Ja oceniam na 7/10 czyli standardowo jak tego typu komedie. Dzisiaj film oglądałem późną nocą na TV4.

Axel

Przyznaje, że zaskakująco bardzo mi się podobał ten film chociaż nie wiem w sumie dlaczego. Para głównych bohaterów była świetnie dobrana, wiarygodnie wypadli jako kumple. Czasem się tak zdarza, że już niby wszystko było a jak oglądasz to dobrze zrobione to znowu bawi.

ocenił(a) film na 8
Axel

Fakt z Cliffem były dobre motywy ale i paranoik był niezły.

Little_Jacob

mi się podobał moment kiedy przebrali się w te czarne stroje (ninja bodajże) i jeden z nich się pośliznął na trawie i zdanie wypowiedziane (chyba) przez coopera. a brzmiało ono mniej więcej tak: 'dałem się wydymać bez przyjemności' :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones