PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11219}
7,1 4 831
ocen
7,1 10 1 4831
7,1 9
ocen krytyków
Trzeba zabić tę miłość
powrót do forum filmu Trzeba zabić tę miłość

Czemu głos Andrzeja "robi" Piotr Fronczewski? W ogóle nie pasuje mi do delikatnej urody bohatera. Podobny zabieg uczynił Roman Polański w filmie "Nóż w wodzie". Głos bohaterki, Krystyny, którą grała Jolanta Umecka, podkładała Anna Ciepielewska. Jednak w tym wypadku mieliśmy do czynienia z amatorką a nie z aktorką. Andrzej Malec zaś według opisu notki biograficznej na Filmwebie ukończył PWST w Krakowie. Czy zastosowanie takiego zabiegu wobec zawodowego aktora nie było obraźliwe?

Peter_1000

Być może odbyło się to za zgodą aktora i to z przyczyn niezależnych jak chociażby choroba, Jeżeli udźwiękowienie odbyło się w postprodukcji to jest to możliwe...nie znam faktów ale takie są moje przypuszczenia :)

ocenił(a) film na 8
Peter_1000

Jak dla mnie (a znam aktora tylko z telezakupów Mango :D), ma on specyficzny głos - może dlatego? Nie wiem, ale głos Fronczewskiego w tym wypadku rzeczywiście tak sobie pasuje. W ogóle jak usłyszałem Fronczewskiego, to od razu się zdziwiłem i przyleciałem tu sprawdzić, czy to na pewno on.

ocenił(a) film na 10
Peter_1000

Gwoli ścisłości wyjaśnię, że oglądałem wersję z dubbingiem Piotra Fronczewskiego oraz wersję z głosem pana Andrzeja Malca. Tę ostatnią można było obejrzeć w warszawskim kinie Kultura na pokazie premierowym odrestaurowanej cyfrowo kopii tego filmu. Byłem bardzo zaskoczony jak okazało się, że są jednak dwie wersje.

ocenił(a) film na 4
Peter_1000

nie znosze podkladania glosow !!!!! Tu tez Fronczewski to zenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

schiz

żenujący to ty jesteś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones