PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40033}
6,3 840
ocen
6,3 10 1 840
Trzech wesołych pielęgniarzy
powrót do forum filmu Trzech wesołych pielęgniarzy

3/10 - NIE POLECAM

ocenił(a) film na 1

Czytajac pochlebne opinie na temat tego filmu wlaczylem go z mysla,ze spelni choc w jakims stopniu moje oczekiwania- niestety zawiodlem sie na calej lini!
Scenariusz napisnany beznadziejnie (o efektach dzwiekowych i wizualnych nie wspopne poniewaz rozumiem,ze to stary film) a takze wszystko bardzo sztucznie zagrane.
Ogladajac ta komedie mialem wrazenie jakbym ogladal telewizyjny program "smiechu warte".
Nie bede sie wiecej rozpisywal poniewaz niechce robic Spoilerow.
Moja ocena to az 3 na 10

krystek16

wszyscy którzy opisują ten film jako zajebistą komedię piszą tak bo oglądali ją przy narodzinach VHS w Polsce, czyli na początku lat 90`i podchodzą do niej bardziej w sposób emocjonalny i ja do nich również należę. Dużo jest takich filmów które wydawały się świetne kiedy byliśmy gówniarzami:) Ale mimo wszytko miło się ogląda:)Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
wino18

Dokładnie tak

ocenił(a) film na 7
wino18

Ten film był kiedys w tv

ocenił(a) film na 8
giovanni50

heh, już nie pamiętam ile razy na vhs to obejrzałem... taśma już nieźle zryta :D
co do pana na samej górze, ciekawa ocena zważywszy na to że Pan ocenil american pie 6 na 10/10 <ok> idąc dalej, gratuluję trolowania :).

wino18

Dokładnie tak. Poza tym lubię ten film z racji tego, że jestem fanem grupy Fat Boys, a to jeden z niewielu, gdzie można ich zobaczyć. Polecam "Krush Groove".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones