PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=927}

Trzeci cud

The Third Miracle
6,7 2 793
oceny
6,7 10 1 2793
Trzeci cud
powrót do forum filmu Trzeci cud

Straszny gniot

ocenił(a) film na 1

Zresztą jak cała filmografia tej osoby

ElRio

Pojęcie o jej filmografii masz... Mniej niż marne.

ocenił(a) film na 1
jan_niezbedny0

Mam doskonałe pojęcie.
Bieda z nędzą - tak jej filmografię można podsumować.
Więc nie zabieraj głosu ignorancie, właśnie straciłeś okazję żeby siedzieć cicho.

ElRio

Masz rację, to był błąd. Takich znaFców jak ty najlepiej przemilczeć i z nimi nie gadać - żeby się nie uwsteczniać i nie marnować swego czasu.

ElRio

Masz rację, to był z mojej strony błąd. Takich znaFFFców jak ty najlepiej przemilczać i z nimi nie gadać - żeby sobie oszczędzić marnowania czasu i nie uwsteczniać się.
Więc naprawiam błąd.

ocenił(a) film na 1
jan_niezbedny0

Wklej to jeszcze trzeci raz, "geniuszu".
Nawet komputera obsługiwać poprawnie nie umiesz... Boże! Z kim ja rozmawiam!
Naprawdę, gimbaza powinna mieć zakaz pisania w necie.

ElRio

Tylko się nie zmocz. Nic nie wklejałem drugi raz, skoroś taki otrzaskany "dorosły geniusz" powinieneś wiedzieć, że każdy sprzęt robi czasem numery, np. szlag trafia połączenie w trakcie pisania, post jakoś idzie w cyberprzestrzeń, choć się go nie zdążyło wysłać, jednak po odtworzeniu połączenia go nie widać. Dlatego ponowiłem ten krótki wpis.

Takie małe sprostowanie na koniec - żebyś już nie przeżywał :)

ocenił(a) film na 5
jan_niezbedny0

jan nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :)

crstw70

Toteż zakończyłem dyskusję (za duże słowo) :)

ocenił(a) film na 1
crstw70

A ty co? Adwokat gimbusa? Kancelaria "Leming and Sons"?

ocenił(a) film na 1
jan_niezbedny0

Nie tłumacz się gimbusie, ja rozumiem, że komputery to skomplikowane zagadnienie dla niektórych. :)

ocenił(a) film na 4
ElRio

Zgadzam sie, A.H. nigdy nie stworzyla niczego dobrego.

ocenił(a) film na 6
ElRio

Nie znacie się

ocenił(a) film na 1
rubio1

Znacie, znacie... :)

ocenił(a) film na 6
ElRio

Jeśli twierdzicie, że Agnieszka Holland jest marnym reżyserem, to nie wiem:(co ja robię tu)

ocenił(a) film na 1
rubio1

A co mnie to obchodzi?

ocenił(a) film na 6
ElRio

Zapewne nic

ocenił(a) film na 4
rubio1

Ambitne kółko dyskusyjne jak do tej pory...Gnioty... wcale nie...gnioty wcale nie...

Zabić księdza
Kopia mistrza
Naprawdę te filmy są aż tak złe, żeby je nazywać gniotami. W tym drugim finał z muzyką Beethovena jest naprawdę świetnie przeprowadzony...

ocenił(a) film na 8
rubio1

Film jest na liście moich ulubionych. Z kolei "Pani" Agnieszka Holland i jej twórczość, są naznaczone jej antypolskimi i antyklerykalnym poglądami i to jest fakt. Nie cenię tej kobiety, poprzez jej zideologizowany i nierzadko wyimaginowany świat, który kreuje wokół siebie. To kolejna Olga Tokarczuk, która Polsce przynosi swoją działalnością więcej szkód, niż pożytku. Boże, chroń nas przed takimi ludźmi, bo przed resztą obronimy się sami!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones