PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869475}

Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan

Les Trois Mousquetaires: D'Artagnan
6,4 5 518
ocen
6,4 10 1 5518
5,9 10
ocen krytyków
Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan
powrót do forum filmu Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan
Marieka

Nie było na świecie, nie ma i nie będzie żadnej władzy wspanialszej i lepszej dla ludzi niż władanie Cezara Tyberiusza!

Marieka

Bzdura, tamta wersja nie miała nic wspólnego z prawdziwymi realiami XVII wiecznej Francji. To raczej pocztówka z Luwru.

Marieka

To była komedia a nie tego oczekuję od ekranizacji "Trzech Muszkieterów".
Ja jednak najlepiej wspominam film Disneya z 1993 roku z piosenką Bryana Adamsa, Roda Stewarta i Stinga, choć z książką ma ona niewiele wspólnego + "Muszkieter" z 2001 roku.

lelen_lis

Ta wersja o której piszesz to
akurat było dno absolutne.

Marieka

https://vod.tvp.pl/filmy-fabularne,136/trzej-muszkieterowie,383870 , bardziej w kategorii kostiumowej komedii ta wersja :)

ocenił(a) film na 7
Marieka

Też mam duży sentyment do tamtej ekranizacji, ale ona była z przymrużeniem oka, w przeciwieństwie do tego filmu. Muszę jednak przyznać, że w tamtej aktorzy byli lepiej dobrani i zdecydowanie bardziej odpowiadali temu, jak ich opisał Dumas.

Marieka

Uwielbiam człowieka w żelaznej masce.

ocenił(a) film na 8
Marieka

To najbardziej infantylna wersja jakiejkolwiek adaptacji książki historycznej. IMHO nie da się tego oglądać. Nie wspominając o tym, że angielski kłuje w uszy.

Renata_Zybura

Tylko, że książka Dumasa była właśnie taką - z przymrużeniem oka. Podsmiechujki na lewo i prawo dokładnie jak w tym filmie. Tutaj natomiast tego humoru zabrakło, chociaż też jest w niewielkich ilościach obecny.

Marieka

Dzień dobry, ja tu tylko się podpisać wpadłem, pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones