PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471947}

Trzej idioci

3 Idiots
7,7 4 543
oceny
7,7 10 1 4543
Trzej idioci
powrót do forum filmu Trzej idioci

10/10 - BEZ WAHANIA!

ocenił(a) film na 10

Znowu film z moim ulubionym aktorem, Aamirem Khanem. :)
Film kocham, bo kontrastują w nim elementy bardzo realistyczne z baśniowymi. Ogólnie, Rancho kojarzy mi się z bohaterem bajki, cała jego historia jest jak z jakiegoś niezwykłego snu...biedny chłopiec, który chodzi do szkoły za syna właściciela ziemskiego (?), tylko po to żeby zdobywać wiedzę, później zawiązuje z nim pakt, że wzamian za możliwość studiowania, zdobędzie certyfikat dla syna właściciela i z nikim z kolegów szkolnych nie będzie utrzymywał kontaktu.
Chłopak, który nie poddaje się surowym zasadom i rywalizacji na uczelni, z bardzo giętkim umysłem. Zawsze chętny do pomocy, szlachetny...w ogóle nie pasuje do naszego świata.
No i do tego ta szkoła w Ladakh...oglądając ją miałam wrażenie, że szkoła może wyglądać tak tylko po wypaleniu trawki.
Z drugiej strony mamy postacie BARDZO przyziemne...typu Chathur, którzy gotowi są dużo poświęcić dla pozycji i przedmiotów, które są synonimami dobrobytu.
Pięknie pokazana jest przyjaźń pomiędzy tytułowymi 'idiotami'! :) I zupełnie przerysowany obraz dyrektora instytutu...
GORĄCO POLECAM
Ps. nie zapomnijcie zaopatrzyć się w chusteczki :)

ocenił(a) film na 10
Gatiniusha

Zgadzam się film jest rewelacyjny, pokazuję świat w innych kolorach. Rancho jest niesamowitym młodym chłopakiem. który jest bardzo inteligentny i na swój sposób próbuje zmienić świat, pomaga innym nie bacząc na przeciwności losu. Film piękny, wzruszający jak i pełen humoru. Aamir znów świetnie zagrał. Uwielbiam tego aktora. Również polecam. Warty obejrzenia i pospisuję się co do wyżej wypowiedzi :) zaopatrzcie się w chusteczki xD

ocenił(a) film na 10
Kacorek89

Aamir jest na prawde dobym aktorem...w bollywood jest wielu aktorow, ktorzy zarabiaja wygladem, ale dla mnie on jest najprawdziwszym i najbardziej wszechstronnym aktorem...zreszta, cala obsada filmu spelnila sie w tym filmie aktorsko na 5. Kareena, ktora tez bardzo lubie byla przekonujaca, jako taka zwyczajna dziewczyna...do tego swietna scena jak byla pijana. :D I znowu mamy komplet z Madhavanem i Sharmanem Joshi (po Rang de basanti), ktory przechodzi do historii. :) Kocham ten film, jeden z moich ulubionych...po Ghajini zaraz. :D

Kacorek89

Świetna 100 % komedia, uśmiałam się do łez, dawno nie widziałam tak dobrej komedii. Aamir jak zawsze pokazał się z dobrej strony.

ocenił(a) film na 3
Gatiniusha

Masakra może 3/10
dlatego,że to nie jest komedia a shit jakich mało
Ludzie!! wy chyba komedii nie widzieliście
Komedia ahahahha to melodramat muzyczny jakby coś

ocenił(a) film na 10
sylwester_3

w jednym mas racje...jest to polaczenie melodramatu z komedia a do tego NIE JEST TO SHIT, bot wpsaniale pokazuje realia Indii...ale dla ludzi, ktorzy chyba maja maly styk w ogole z indyjska kultura, hindusami film jest niezrozumialy ;) ...to nie tlumaczy jedynie ich ignorancji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones