PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471947}

Trzej idioci

3 Idiots
7,7 4 534
oceny
7,7 10 1 4534
Trzej idioci
powrót do forum filmu Trzej idioci

...do tej pory nie brałem tamtejszej wytwórni na poważnie, a tu proszę - przemiłe zaskoczenie.
Genialna historia, tempo jak na wyścigach (czasami aż do przesady - nie idzie nadążyć za
napisami) i zaangażowanie widza. 10/10.

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

Prawda. Zaczęłam oglądać filmy bollywood, żeby trochę się zrelaksować i obejrzeć gro nieprawdopodobnych historii miłosnych a tutaj taka perełka. Mocno ambitne kino, chociaż tytuł wcale na to nie wskazuje :P Podobało mi się, wrócę nie raz i sięgnę po więcej podobnych produkcji (jeśli uda mi się znaleźć coś równie dobrego ;P)

ocenił(a) film na 10
Gred_and_Forge

A czymś równie dobrym, czy nawet lepszym, są "Gwiazdy na ziemi". Również gorąco polecam : )

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

A słyszałam i o tym filmie :) Już się zaopatrzyłam, teraz trochę czasu i się zabiorę za oglądanie. Jak znasz więcej hinduskich perełek to ja z chęcią obejrzę :P

dejwid_filmweb

Tak, świetny film :) I nawet nie przeszkadzało mi, że taki długi. Super historia, wzruszająca, zabawna, mądra. Polecam :)

ocenił(a) film na 10
Felula

"Omkara", "Mangal Pandey", "Dhobi Ghat", "Water", "7 Khoon Maaf", "Lagaan", "Umrao Jaan", "Life...in a metro", "Delhi belly", "Raincoat", "Fashion" moznaby jeszcze powymieniac, ale moge polecic 90% filmow Aamira Khana

ocenił(a) film na 10
Gatiniusha

"Water" to nie Bollywood.

ocenił(a) film na 9
dejwid_filmweb

jestem tak mile zaskoczona, że aż mi głupio :D fajny

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

Film na niesamowitą wadę...
Przez prawie 3h uśmiech nie schodzi z buzi, i powoduje zmarszki mimiczne. (nawet przez sceny dramatyczne!)
Cudo.

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

Dokładnie! Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do Bollywood, ale chciałem zobaczyć coś hinduskiego. Mylnie uznałem, że dostanę głupkowatą azjatycką komedyjkę (jak te z Hong Kongu). Niesamowicie głęboki film, pełen wspaniałych wartości, inteligentnego humoru (choć głupkowate żarciki też się znajdą :)), film śmieszy i wzrusza na zawołanie. Bollywoodzkie wstawki musicalowe na szczęście nienachalne i nie zajmują pół filmu :) przede wszystkim FABUŁA, to jak ją poprowadzili scenarzyści to mistrzostwo świata. Co chwila "Trzej idioci" czymś zaskakują, a zakończenie po prostu zwaliło mnie z nóg :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones