PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471947}

Trzej idioci

3 Idiots
7,7 4 543
oceny
7,7 10 1 4543
Trzej idioci
powrót do forum filmu Trzej idioci

Sorry...

ocenił(a) film na 10

w Wlk. Brytanii ten film byl blockbusterem i mial wejsc do polskich kin...ale zenada, ze zamiast tego byl My name is Khan...tylko dlatego , ze jest tam 'Shahruczek'

ocenił(a) film na 10
Gatiniusha

Według mnie film Trzech idiotów to arcydzieło, szkoda że nie wszedł do Polskich kin, ale gdyby nawet nie wiem czy bym poszła bo moja przygoda z Indyjskimi filmami rozpoczęła się znacznie później. Komentuje jednak twój post z innego powodu. Nie wiem czy oglądałaś My name is Khan czy nie. Jeśli nie radzę ci obejrzeć i nie dlatego wszedł do kin że grał tam jak to powiedziałaś 'Shahruczek' tylko przekazywał ważne prawdy dlatego w mojej opinii oba filmy zasługują na miano arcydzieła. My name is Khan był genialnym filmem, pomijając obsadę i muzykę bo lepiej skupić się na treści, to o nią chodzi. Tak więc radzę najpierw obejrzeć My name is Khan a następnie ocenić tylko obiektywnie, bo mam wrażenie że jesteś negatywnie nastawiona wobec osoby Shahrukha Khana który w moim mniemaniu jest zarówno dobrym aktorem jak i Aamir Khan.

ocenił(a) film na 10
S_jak_Ser

Akurat to, że film jest ambitny, niestety nie decyduje (przynajmniej w tym kraju i w tym wymiarze) o wejściu do kin, niemniej jednak zgadzam się, oba filmy są świetne, tylko najpierw trzeba je zobaczyć;) nawet jeśli nie znosisz Shahrukha, bo ja nie znosiłam Kareeny Kapoor, a w "3 Idiots" zaskoczyła mnie ona bardzo pozytywnie:) Możliwe, że powoli, z czasem rozwija się jako aktorka, grała bardzo dobrze i nawet mnie nie denerwowała:D pewnie dlatego, że nie ruszała bez sensu biodrami, jak to czasami robiła w innych produkcjach;) no a Aamir... palce lizać, czy on w każdym kolejnym filmie wygląda młodziej czy mi się tylko wydaje?;) Hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones