PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702505}

Trzej muszkieterowie

Tri mushketera
5,9 91
ocen
5,9 10 1 91
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Takie filmy nie mają prawa być dobre. Film-po prostu chała, bohaterowie pojawiają się nie wiedzieć skąd i robią nie wiedzieć co w nieznanym celu. Nie polecam. Za to polecić mogę serial właśnie, jedna z najlepszych ekranizacji Trzech muszkieterów, najwierniejsza jaką widziałam-widziałam niemal wszystkie dostępne po polsku albo rosyjsku. Nie warto tracić czasu na ten film, jeśli zna się rosyjski, to na youtubie można znaleźć wszystkie 10 odcinków. Серия Три Mушкетера 2013 :)

awanturyna

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

awanturyna

gdzie to obejrzeć? bo szukałam chyba wszędzie i nie ma nigdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones