PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11226}

Trzy dni Kondora

Three Days of the Condor
7,5 18 766
ocen
7,5 10 1 18766
6,7 6
ocen krytyków
Trzy dni Kondora
powrót do forum filmu Trzy dni Kondora

no właśnie ale książka pt 6 dni kondora na któryej jest oparty film jest jeszcze lebsza polecam czytam ją już chyba 8 raz

jony

film z czasów mojego dzieciństwa gdy były dwa kanały i leciały takie perełki. Przeczytałam teraz książkę i odświerzyłam sobie zaraz potem film. Książka dużo lepsza od filmu. Albo raczej film średni a książka dobra. Zmiany względem książki zaszkodziły filmowi.

jony

Jony to oczywiste że w 90% książki są lepsze od filmów. Jest istotna różnica pomiędzy książką a jej ekranizacją. Czytając twoją wypowiedź nie dziwię się że czytasz tą samą książkę tyle razy. Po twoim sposobie pisania widać że masz zaawansowaną dysleksje.
Oceniłeś między innymi film Niesamowity Spider-Man 2 na 7 punktów. Mam pytanie do ciebie :) Na ile oceniasz komiks?

robert83krk

Niestety ale komiksu nie miałem przyjemności czytać niestety. A oceniłem na 7 ponieważ został ciekawie zrobiony a nie jak z tym Tobey Maguire który wygląda się jakby miał kijek w tyłku. Ale natomiast oglądałem kilka razy bajkę Spider man która leciała na Fox kids i jest o wiele wiele lepsza. A co do 2 pytania a bardziej stwierdzenia TAK mam dysleksje.
A książka a raczej opowiadanie pt 1408 jest o wiele wiele inna od filmu i tu jest zwrot bo owe opowiadanie jest trochę nudne i krótkie. Film jest troszkę lepszy.
A polecam Zieloną Mile Stephena Kinga właśnie ją czytam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones