PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176582}
7,2 13 482
oceny
7,2 10 1 13482
5,7 3
oceny krytyków
Trzy królestwa
powrót do forum filmu Trzy królestwa

...pocięta stanowiąca połączenia dwóch części( niestety krążą takie pogłoski) czy też film będzie dzielony jak w wersji oryginalnej ?

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Ponawiam pytanie.Bardzo proszę o odpowiedź! Ktoś coś wie na ten temat?!...

hellboyjr

Byłem dzisiaj w kinie, wersja jest pocięta, i to bardzo :/
Oglądałem zaraz potem wersję z torrentów, i stwierdzam że dystrybutorzy zostawili tylko najważniejsze sceny, a resztę rach ciach wywalili.


ocenił(a) film na 8
elecho_lapsus

Dziękuję za odpowiedź,szkoda tylko że właśnie taka jakiej się obawiałem.Wyrazy szczerej niewdzięczności dla dystrybutora,macie o jednego widza mniej barbarzyńcy...

użytkownik usunięty
hellboyjr

Denerwuje mnie te obcinanie filmów! Rozumiem, żeby to w TV leciało i czasem może nieodpowiedni widzowie oglądają, ale że to w kinie?! Najbardziej się zawiodłem na LOTR.

użytkownik usunięty
elecho_lapsus

Ale pozostawili wszystkie batalistyczne akcje z pierwszej części Red Cliff czy którąś wyrzucili ? Pytam Bo oglądałem Red Clifa na dvd i mam 2 część której jeszcze nie widziałem dlatego pytam czy pokrojenie jest wielki na tyle by ucinać akcje czy tylko kwestię gdzie są prowadzone rozmowy ?

ocenił(a) film na 4

wersja kinowa ma 2:25 (+-kilka) i oglądając ją miałem wrażenie że 3/4 filmu opiera się na walce więc raczej nie :) i jeśli to jest w rzeczywistości wersja "pocięta" to boje się pomyśleć ile trwałaby cała...

ocenił(a) film na 8
Jemko

Jak łatwo sobie policzyć całość trwa około 290 minut tak więc w wersji polskiej otrzymaliśmy połowę oryginalnego produktu.Wyobraźmy sobie ze z Władcy Pierścieni wyrzucono około 4,5 godziny materiału,czy zostałoby wtedy coś co ma jakiś sens? Pan Monolith zaprasza do kin na pół filmu życząc dobrej zabawy!...

ocenił(a) film na 9
hellboyjr

Na chwilę obecna Red Cliff liczy sobie 2 części (ma to być trylogia), więc nie wiem, co dystrybutor miał wycinać. Pierwsza część trwała dwie godziny z kawałkiem, druga podobnie. To co oni zrobili, z 2 godzin nagle mamy 1,5 godz. ? Połączyli dwie części filmu w jedno ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones