PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176582}
7,2 13 482
oceny
7,2 10 1 13482
5,7 3
oceny krytyków
Trzy królestwa
powrót do forum filmu Trzy królestwa

Jest to film z rozmachem,wspaniale pokazanie odległych czasów oraz ujęta tam rzeczywistość.Imponujące pokazy walki oraz strategi.Polecam

ziomaloo_2

Racja, Chiny pokazały na co ich stać. To jakby nasze Ogniem i Mieczem, tylko, że w Chinach. Polecam dla znawców historii, bo nie ma żadnego zakłamania w filmie, a jest bardzo ciekawym filmem akcji.

ziomaloo_2

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Choć film oglądałam dosyć dawno mogę szczerze powiedzieć, że jest warty polecenia. Choć nie jest może tak ujmujący jak Dom Latających Sztyletów ale na pewno godny polecenia ludziom, którzy lubią tego rodzaju filmy ;))

ocenił(a) film na 7
Amarna_0406

Piękny film. Oglądałam z przyjemnością. Nie wiem jak się ma do prawdziwej historii, bo niewiele się nią interesuje, ale opowieść piękna. Niesamowite sceny walki, terytoria chińskie, stroje i wszystko inne. Polecam bardzo :)

ocenił(a) film na 8
ziomaloo_2

moge sie dowiedziec gdzie widzieliscie ten film bo jakos nic o nim nie słyszałem :(

ocenił(a) film na 8
tofik13pl

Film byl pokazywany m.in. w Japonia, Singapur, Korea. W marcu 2009 we Francji a obecnie jest w UK w sieci kin "CineWorld"
W USA dystrybutorem jest Magnet Releasing - Magnolia Pictures.
To podobno najdrozszy film w historii Azji za okolo 80 mln dolarow na podstawie ksiazki "Romance of the Three Kingdoms" Luo Guangzonga napisana 600 lat temu! Jest takze gra na PC i PS2 strategiczna pod tym samym tytulem.
Polecam niesamowite walki, strategia i taktyka ... szczegolnie przechwycenie strzal

ziomaloo_2

Kolejny chiński film przygodowy. Muszę kiedyś go obejrzeć....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones