PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176582}
7,2 13 482
oceny
7,2 10 1 13482
5,7 3
oceny krytyków
Trzy królestwa
powrót do forum filmu Trzy królestwa

Plusem filmu sceny walki między armiami, ogólnie wychodzi na plus, szczerze to myślałem, że wicekról na końcu zginie, gdy był na ostrzu miecza

ocenił(a) film na 9
Tener_Barba

Fajny film... Oczywiście Panowie Chińczycy wszyscy latali na sznurkach jak batmany, ale cóż... Takie czasy xD

ocenił(a) film na 2
Thamaell

To niestarannie posklejane pojedyncze sceny. Od początku filmu czekałem na rozwinięcie akcji... aż do napisów końcowych. Sceny batalistyczne nie mają dużo wspólnego z rzeczywistością, a kamera lata tak szybko, że nie da się dostrzec kto przeżył,a kto został pokonany. Spokojnie można by go uznać za środek usypiający bo po prostu nic w nim się nie dzieje. Jest nudny i nie idzie się połapać o co w nim tak naprawdę chodzi. Być może pięciogodzinna wersja jest znacznie lepsza, ale po tym co zobaczyłem raczej nie zaryzykuje utraty tego czasu. Wizualnie za to jest na niezłym poziomie, kostiumy mogą się podobać. Mogło być znacznie wyżej, a tak jedynie 2/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones