PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176582}
7,2 13 476
ocen
7,2 10 1 13476
5,7 3
oceny krytyków
Trzy królestwa
powrót do forum filmu Trzy królestwa

szukam osoby ktora zna sie i ogladala duzo filmow z tego rejonu swiata,tzn japonskie,chinskie itp.
szukam pewnego filmu i nie moge znalezc....na forum nikt mi nie odpisac....po aktorach tez
szukac nie moge bo nie znam zadnych azjatyckich aktorow ani filmow...pomocy....

aniablizniaczka

ale, może powiesz chociaż co się chaiało w tym filmie?

lolo126

heheheheheheheh bardzo mi przykro ale ogladalam doslownie sam poczatek i nic wiecej nie moge powiedziec....myslalam ze moze ktos ogladal ten film i po takim fragmencie rozpozna tytul....milo ze w ogole odpisales.....

aniablizniaczka

a co się działo na tym początku, chociaż może napisy początkowe pamiętasz, reżysea ? :P

lolo126

aaaaaaaaaa sory bo ja chyba tutaj w ogóle nie napisalam o co mi chodzi hehhehe ale ze mnie niemota.....widzialam tylko kawalek tzn sam poczatek i nie znam tytulu....byla to japonia albo chiny czy cos takiego.z jakiejs wyprawy wraca duza liczba ludzi ktorzy sa chorzy na tyfus.mlody wladca przechadza sie miedzy cialami tych osob i ktorys z jego doradcow mowi ze musi spalic ciala zeby zaraza sie nie rozprzestrzenila.jest tam tez jakas mloda dziewczyna.potem ta mloda dziewczyna jest ubrana w bialy kitel,czepek i maseczke chirurgiczna z czerwonym krzyżem i przechadza sie miedzy chorymi w szpitalu....tyle obejzalam.....

użytkownik usunięty
aniablizniaczka

San Guo
na początek- 95 odcinków
Konfucjusz

sory ale nie lapie ocb

użytkownik usunięty
aniablizniaczka

To są tytuły filmów warte obejrzenia.

użytkownik usunięty
aniablizniaczka

http://japancinema.net/2011/01/08/top-10-asian-war-films/
Jak tu tego nie ma to raczej krypę chciałaś oglądać.

to są nędzne filmy, i tylko wojenne.... No bitwa o Iwo coś tam jest ok, ale na 100% nie chodzi o żaden z tych filmów.

tak gwoli ścisłości to ja tego w ogóle nie chcę oglądać. po prostu widziałam kawałek tego filmu i nie wiem jak sie nazywał i to bylo tylko takie wyzwanie dla własnej pamięci i zeby znalezc ten film. po prostu zawzielam sie zeby go znalezc i tyle. rozumiesz ocb?

użytkownik usunięty
aniablizniaczka

Rozumiem, ale lepszej listy nie znalazłem jak dotąd.
Chyba, że z IMDB, ale tam sątony filmów.
pzdr.

trudno sie mowi pewnie za parenascie lat gdzies puszcza ten film ;P dzieki za zainteresowanie. pozdrawiam rowniez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones