PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 061
ocen
7,2 10 1 137061
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Przepraszam...

użytkownik usunięty

ale zrobiłam jedno podejście. Koleś przecudowny, dziewczyna- eh skupiłam się na nosie. Też
ciekawa.
Ale dotrwałam do sceny podczas dyskoteki i ich dialogu:
-Brzydula
-Brutal
Wybuchnęłam śmiechem. Czy warto przebrnąć dalej?

ocenił(a) film na 10

hahaha też patrzyłam na jej nos :D

ocenił(a) film na 7

nos bardzo rzucał się w oczy prawda xD jesteśmy przyzwyczajeni ze w tego typu filmach zarówno 'ona' jak i 'on' sa mniej więcej na równi atrakcyjni a facet bardzo przystojny
a jeśli chodzi o Twoje pytanie no coż.... chyba tak chociaż dziewczyna staje się coraz bardziej denewujaca i za cholerę nie wiadomo o co jej chodzi az masz chec nia potrzasnac - wygórowane amicje wobec swojego faceta wybrala sobie chuligana a potem normalnie jakby chyba został zakonnikiem to by było za mało- bezsens...ogolnie jak już zaczelas to w miare warto obejrzeć chociaż ja tez chyba robiłam ze 3 podejścia.;)

a ja właśnie zaczęłam i co widzę? nie byłoby dobrego filmu dla napalonych nastolatków, gdyby pierwsza scena głównej bohaterki nie ukazywała jej w samych majtkach, smarującą nogi kremem - już po tej scenie zastanawiam się, czy warto oglądać dalej ;)

nie warto-chyba ze dla widoków, dosyć natrętnych z resztą-polecam sposób 5/10 (ogladać przez 5 sekund co 10 minut)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones