PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 049
ocen
7,2 10 1 137049
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Jak w temacie, jest taki wiek że dziewczyny zachwycają się taką żenadą. Potem wyrastają ....., nooo albo i nie:D

ocenił(a) film na 7
konradosi

Są też jeszcze płaczliwe cioty, które nie zaznały miłości...^

ocenił(a) film na 3
RAC_79

No, to akurat fakt. Takie osobniki głównie oglądają tego typu filmy, bo jakoś nie wierzę żeby osoba (patrz dziewczyna) usatysfakcjonowana ze swego związku oglądała takie gówna. Jeszcze jak samotna albo na poziomie gimnazjum - liceum to można zrozumieć, ale żeby kobieta w związku podniecała się jakimś aktorzyną to jest równie żałosne co facet w związku podniecający się jakimiś innymi panienkami, aktorkami itp..

ocenił(a) film na 3
konradosi

Jestem w szczęśliwym związku, obejrzałam ten film w zasadzie przez przypadek i bardzo żałuję. Taka wysoka ocena, więc myślałam, że cokolwiek to będzie warte.
Szkoda czasu, to faktycznie takie pseudoromantyczne gówno, nie wzruszyłam się ani razu, wszystkie postaci były mi obojętne albo irytujące. Nigdy więcej

ocenił(a) film na 7
efedrine

Konto też przez przypadek założyłaś?

ocenił(a) film na 3
RAC_79

O to co się stało przez przypadek lepiej zapytaj rodziców.
Niby wielka fanka Kata, a tanich romansideł ze wszystkich sił broni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
efedrine

Dobre xd

użytkownik usunięty
RAC_79

Cichaj, gimbie.

ocenił(a) film na 7

Daj głos piesku :)

RAC_79

to sarkazm czy się pogubiłem ? pytam bo wypiłem jak na razie 11 bronków :) jak oglądałem, czułem się jakbym serio oglądał telenowelę, ale w sumie film oceniam 7/10. Co najlepsze, w nawiązaniu do komenta wyżej - moja kobieta jest usatysfakcjonowana ze związku, mało tego, mam kolegę, który jest jak gość w tym filmie, leje wszystkich na prawo i lewo jak ktoś ma problem (sam go nie szuka, mamy rocznikowo po 33 lata, więc raczej małolatami nie jesteśmy) i to właśnie On polecił mi tą produkcję.

ocenił(a) film na 7
Shaker82

W sumie traktuj to jak chcesz.

P.S Następnym razem wypij moje zdrowie, przyda mi się.

RAC_79

ok, to właśnie łykam bo mnie grypa bierze, najpierw ćwiartkę orzecha włoskiego dla sprawdzenia smaku, a później grzaniec galicyjski ;) Zdrówko :)

ocenił(a) film na 7
Shaker82

Dzięki, pozytywny człowieku :)

ocenił(a) film na 3
konradosi

Muszę się zgodzić, ale nie byłabym sobą gdybym nie napisała, że częściowo.
Większość kobiet od czasu do czasu obejrzy mniej lub bardziej bzdurne romansidło, analogicznie większość mężczyzn od czasu do czasu obejrzy mniej lub bardziej bzdurny film akcji. I nie oznacza to wcale, że kobietom brakuje miłości, a mężczyznom strzelanin i pościgów:P. Tak jesteśmy skonstruowani.
Lubię hiszpańskie horrory, więc liczyłam że hiszpański melodramat również mi się spodoba, no niestety tak się nie stało. Nie wiem czy odważę się obejrzeć część 2.

moni1878

true

ocenił(a) film na 3
konradosi

Ja obejrzałam z racji tego, że wszyscy swego czasu oszaleli na punkcie tego filmu, to jednak zrobiłam to raz i nie mam zamiaru tego nigdy powtórzyć. Całość jest nijaka, niesamowicie przewidywalna, główni aktorzy słabi i nijak mnie osobiście nieporywający. Nie polecam, jeśli ktoś nie lubi telenowelowych klimatów.

ocenił(a) film na 4
konradosi

Postacie są takie nieprawdziwe, a fabuła beznadziejna.

ocenił(a) film na 2
konradosi

Nie obrażaj nastolatek ;p
Byłam nią kiedyś i takiej szmiry nie znosiłam ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones