PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161888}

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady

The Three Burials of Melquiades Estrada
7,3 9 371
ocen
7,3 10 1 9371
7,3 6
ocen krytyków
Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady
powrót do forum filmu Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady

Nauczylem sie juz ogladac gre Lee Jonesa w filmach, w ktorych niewiele sie dzieje jak w No country for old man czy tym gdzie szuka mordercow syna, nie pamietam tytulu, ale ten komentowany teraz film jest taki na sile. Niby film drogi, gdzie tworzy sie wiez miedzy dwoma facetami, ktorzy z poczatku byli dla siebie wrogami. Niby dramat mlodego czlowieka, ktory z wlasnej glupoty zabija czlowieka...ale w calej produkcji czegos brakuje. Ani nie znalazlem jakiegos moralu w tym filmie ani mnie jakos specjalnie nie wzruszyl. Z poczatku myslalem, ze bedzie to film o zyciu na odludziu i wydal mi sie to temat ciekawy. Ale od momentu kiedy straznik zostaje porwany film zaczyna strasznie nudzic. Aktorzy zagrali dobrze, nawet bardzo dobrze ale historia o ktorej opowiada film jest nieciekawa.

ocenił(a) film na 6
legatory88

W sumie masz rację. Film dla polaka może być nudny. Może ciekawszy jest dla amerykanów mieszkajacych w tamtym rejonie, którzy na codzień maja takie problemy, albo o nich słyszą. Mnie też ten film szczególnie nie rusza.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A ty, jak widze, imprezke przed kompem do rana miales. Ty i laski z
monitora :). Dziewczyna nazwiskiem .gif sie do ciebie nie odezwala to
musiales napisac cos glupiego? Zalosne

legatory88

Jako, że obejrzałem tylko pierwsze 40 bezbarwne minut filmu (i dałem sobie spokój), widzę że nic nie straciłem skoro kogoś dalsza część zaczęła nudzić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones