PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801405}

Trzy sekundy

The Informer
6,4 5 790
ocen
6,4 10 1 5790
6,0 4
oceny krytyków
Trzy sekundy
powrót do forum filmu Trzy sekundy

Przekombinowany 3/10

ocenił(a) film na 3

Obsada fajna ale film jakoś mi się nie kleił, wszystko jakoś przekombinowane wręcz chwilami absurdalnie, miało być ambitnie wyszło raczej mocno średnio by nie powiedzieć słabo....

ocenił(a) film na 3
slobi

Pozwolę sobie dołączyć do Twojej tak wypowiedzi jak i oceny - 3/10 !!!

slobi

Przekombinowane? Trzeba było książkę przeczytać. W filmie to duuuużo uprościli...

eltoro10000

Trza czytać najsampierw umić

Thriller uznany przez Szwedzką Akademię Literatury za najlepszą powieść roku! 8 miesięcy w pierwszej dziesiątce bestsellerów Szwecji a przecież literaturę posiadają genialną.

wesoly71

I co z tego wynika? Bo chyba zapomniałeś dołączyć konkluzji. Bo wyrażać myśli też trza umić, by inni zrozumieli o co ci chodzi. A przede wszystkim - czytałeś?

eltoro10000

Czyli sam film bez znajomości książki jednak jest przekombinowany?

buterfly

Możliwe, że tak, choć już trochę zapomniałem, natomiast pamiętam, że w książce to dopiero były kombinacje i to mocno sprzeczne z logiką i prawdopodobieństwem.

eltoro10000

Dzięki za info jestem zdania, że niezależnie od książki, jeżeli film ma problemy z logiką wydarzeń, to jest to wina twórców filmu, dlatego też ten mój pierwszy wpis Pozdrawiam.

buterfly

Trudno w filmie przywrócić logikę wydarzeń, jeśli nie ma jej w książce, Można jedynie nieco uprościć zawiłości fabuły, co też zrobiono.
Zresztą, większość widzów nie zwraca uwagi na logikę i prawdopodobieństwo zdarzeń, liczy się akcja. ;-)

eltoro10000

Nawet jeżeli książka ma z tym problem, to uważam, że nie usprawiedliwia to twórców filmu. Jedynie udowadnia, że postanowili przemielić książkę, nie zastanawiając się nawet czy ciąg logiczny historii jest logiczny. Dzięki jednak za komentarz w tej sprawie.

buterfly

Nie ma za co. Problem polega na tym, że nie każdy rozumie logikę w ten sam sposób. Bo jak ktoś dowcipnie zauważył (bodajże Andrzej Dragan): "jak ktoś nie rozumie logiki, to najczęściej również nie rozumie, że jej nie rozumie."

eltoro10000

Fakt bywa z tym problem. Zwiastun mnie nie zniechęcił, wiec takiej tragedii jak w przypadku filmu Porwany z 2017 będzie ciężko powtórzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones