PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015376}

Trzynastu

Thirteen Lives
7,5 9 136
ocen
7,5 10 1 9136
7,0 3
oceny krytyków
Trzynastu
powrót do forum filmu Trzynastu

https://www.filmweb.pl/film/Na+ratunek%3A+Misja+w+jaskini-2021-10001320 . Komentarz naprawdę zbędny. Nie oglądać filmu, tylko reportaż dokumentalny z tego linka. Chwyta za serce, emocje, dramat, coś niesamowitego.

ocenił(a) film na 8
Vendeur

Wchodzę w podany link ale nie można nigdzie reportażu obejrzeć. Co mam robić czekać czy już mogę chociaż ten film obejrzeć. Daj mi znać co robić jak żyć z Twoim przykazaniem?

Valhilla

Kup sobie najpierw mózg na targu, bo twój jest bezużyteczny. Potem naucz się poprawnie konstruować zdania, czytać ze zrozumieniem, a na koniec myśleć - może wtedy zrozumiesz mój przekaz.

ocenił(a) film na 8
Vendeur

Twój przekaz to żałosny dramat. Mózgu na pewno u ciebie nie znajdę nie wypisuj więc bzdur a oglądać będę to co będę chciał.

Valhilla

Człowiek inteligentny nie dość, że potrafi konstruować poprawne zdania, poprawnie pisać, zrozumieć właściwie wypowiedzi, to potrafi też pojąć inną opinię i zastanowić się, że skoro ktoś poleca inny film, w szczególności dokumentalny reportaż z oryginalnymi nagraniami z danego wydarzenia, no to może mieć jednak rację i że warto zainteresować się daną tematyką. Ty niestety do ludzi inteligentnych nie należysz - nie charakteryzujesz się żadną cechą, które wymieniłem. Dramatem jest twoja niedojrzałość mentalna i głupota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones