PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775}

Trzynasty wojownik

The 13th Warrior
7,1 61 111
ocen
7,1 10 1 61111
4,8 9
ocen krytyków
Trzynasty wojownik
powrót do forum filmu Trzynasty wojownik

czas temu czytałem książke i powiem że była REWELACYJNA, a to co nakręcono to totalne g***o. Pozmieniane niemalże wszystko.

ocenił(a) film na 10
impaler1

Ciekawe bo autor książki Michael Crichton jest współautorem scenariusza i właściwie współreżyserem :D

ocenił(a) film na 10
milowan

takze czytałem książkę...no owszem jest troche pozmieniane ale bez przesady...

ocenił(a) film na 7
Corey666

Zachęcony twoją opinią przeczytałem książkę. I rzeczywiście jest świetna. Przede wszystkim zawiera znacznie więcej informacji i ciekawostek. Niektóre fragmenty przerobiono, ale film nie jest taki zły. Pozostanie jednym z moich ulubionych.

ocenił(a) film na 8
impaler1

Czasami zastanów się chwile, czy film jest totalnym gównem czy tylko go obrzucasz/plujesz tym gównem dla tego że za dużo go masz we łbie :D

ocenił(a) film na 8
impaler1

Jeszcze nie obejrzałem takiego filmu który byłby wiernym odzwierciedleniem książki? A jak zamierzasz porównywać film do książki to lepiej nie oglądaj takich filmów, bo będziesz zawsze rozczarowany.

ocenił(a) film na 8
impaler1

Film jest naciągany i przewidywalny na maxa, ale oglądałem go z 5 razy i za każdym razem mi się podobał, mimo że miałem świadomość, że oglądam niezły gniot. Sam nie wiem przez to jak go ocenić, ale chyba ważniejsze jest to, że miło mi się go ogląda.

ocenił(a) film na 8
Karol_klop

A ja nie czytałem książki (choć zapewne przeczytam) a film mi się podobał. :-)
Fajny mroczny klimat.
No fakt , bajka .
Nie dla dzieci ale bajka.

impaler1

Następny nawiedzony, porównujący książki z filmami. Ciekawe kiedy ynteligenci nauczycie się tak po prostu oceniać filmy. Czasami myślę, że ludzie zwyczajnie chcą się pochwalić, że czytają książki i przez to chcą pokazać, że są lepsi. U nich zawsze film przegrywa z książką.

ocenił(a) film na 10
Mavelius

Ja powiem tylko tyle. Film nie jest lepszy od książki ale jako sam film bardzo mi się podobał, a i adaptacja z niego jest w moim odczuciu bardzo dobra.

impaler1

Zgadzam się w 100%!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones