PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775}

Trzynasty wojownik

The 13th Warrior
7,1 61 111
ocen
7,1 10 1 61111
4,8 9
ocen krytyków
Trzynasty wojownik
powrót do forum filmu Trzynasty wojownik

Generalnie zawsze 3mam sie zasady ze kazdy ma prawo do swojego zdania ale wg mnie film mial w sobie zamalo akcji, byl momentami nuzacy no i glownym bohaterem wcale nie okazal sie nasz waleczny Antonio.
Widzialem film z 10 lat temu.
Moze sprobuje obejrzec go jeszcze raz. Mam troche inny swiatopoglad. Niemniej napisalem o swoim pierwszym wrazeniu.

ocenił(a) film na 10

według mnie zobacz go ponownie i oceń jeszcze raz, ja mimo upływu lat mógłbym ten film oglądać co tydzień, świetna fabuła bohaterowie do których każdy z nas może się utożsamić. Jak dla mnie jeden z moich czołowych filmów akcji, gorąco polecam ale szanuje też twoje zdanie

plemiona1127

Świetny klimat pięknej Skandynawii, jaskinie, klify, statki wikingów spowite we mgle, (czerwony smok) za to lubię ten film.

ocenił(a) film na 9
zukasz

Tak, podpisuję się pod tym. Wracam do tego filmu przynajmniej raz w roku. A że Antonio wcale nie okazał się walecznym to tym lepiej. Film wychodzi poza schematy hollywoodzkiego kina, przynajmniej częściowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones