PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395464}

Tsunami - po katastrofie

Tsunami: The Aftermath
6,3 591
ocen
6,3 10 1 591
Tsunami po katastrofie
powrót do forum filmu Tsunami - po katastrofie

Opowiedziany w niezwykle poruszający sposób dramat ludzi, którzy przeżyli tsunami i próbują odnaleźć swoich bliskich. Oprócz dobrego jak zawsze Tima Rotha, wielkie wrażenie zrobił na mnie Chiwetel Ejiofor. Nie dziwi więc nominacja do Złotego Globu dla niego za tą rolę. Czekam na część drugą...

Kung_Fu_Master

druga czesc juz w czwartek ;-)pozdrawiam

Kung_Fu_Master

Pierwsza część wywarła na mnie niesłychanie pozytywne wrażenie, T. Roth świetnie wcielił się w swoją rolę, ogół poruszający i oddający dramatyzm chwili. Druga część była i jest porażką. Bless.

ocenił(a) film na 7
ssasa

Druga część faktycznie już nie robi takiego wrażenia. Niemniej jednak cały film wart jest obejrzenia. Polecam.

ocenił(a) film na 10
Kung_Fu_Master

Czemu dziewczynka zginęła..... Zwalony koniec!

Kung_Fu_Master

Jaka pierwsza część? Gdzie jest druga? O czym wy piszecie?

ocenił(a) film na 7
perun_6

Któraś z telewizji (nie pamiętam która - chyba TVP), zapewne ze względu na to, że trwa ponad trzy godziny, podzieliła go na pół i emitowała w dwóch 90-minutowych częściach. Coś na wzór Polsatu, który puszcza "Titanica" zawsze w dwóch częściach.

Kung_Fu_Master

Dzięki za info. Warto obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
perun_6

Sześć lat minęło, więc już nie pamiętam go zbyt dokładnie. Patrząc na moją ocenę i opinię można zobaczyć, ale rewelacji bym się nie spodziewał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones