PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609576}

Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie

La Tropa de trapo en el país donde siempre brilla el sol
4,1 105
ocen
4,1 10 1 105
Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie
powrót do forum filmu Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie
DoktorLejdo

Może ten film dla mnie także nie wygląda zachęcająco, ale mam pytanie: jaka wcześniejsza animacja wg ciebie była beznadziejna?

paulinea

Disco robaczki.

szzelest_

Z tym się zgadzam, ale pytanie skierowałam głównie do autora, bo wydaje mi się że wypowiada się o większości animacji.

DoktorLejdo

ale lepije, żeby oglądali jakąś sympatyczną animację ze zwierzątkami, niż non stop grali na konsoli w strzelanininy, czyż nie ? ;D

DiDi_RamBo

chyba nie :)

duzehalo

Przez takie sweetaśne bajki dzieci będą mieć zrytą psychikę. Powinny oglądać Oszukać Przeznaczenie lub Piłę to przynajmniej poznają trochę anatomii człowieka. Bajki tego typu nie przekazują dzieciom prawdziwych wartości. Powinny wiedzieć jakie to ekscytujące i przyjemne uczucie rozwalic zombiaka a nie pedalskie tulenie się do kolegów :)

Ekrad

Żałosne. To pewnie niech też wieczorynki zlikwidują, bo przecież 3-latek nie może oglądać bajek, ma tylko oglądać sceny jak mutant gwałci kobietę nożem, bo to mu wyjdzie na dobre. Przynajmniej się nauczy, że do tego nie służą narzędzia biologiczne. -.-

Madream

Przecież Ekrad żartuje :D

ocenił(a) film na 1
Ekrad

(:

użytkownik usunięty
DiDi_RamBo

Tylko, ze ona nie jest sympatyczna. To, ze jest kolorowa, nie robi z niej dobrej bajki.

DoktorLejdo

yyyyyy takie bajki to są dla bobasów co jeszcze mówić nie potrafią a kolejną durną bajka był tez "Ale cyrk"

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

jeszcze "Pszczółka Julia"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones