PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121975}
7,8 72
oceny
7,8 10 1 72
Tumbledown
powrót do forum filmu Tumbledown

Czy ktoś ma może polskie napisy do tego filmu? Znalazłam tylko angielskie, a bardzo bym chciała zobaczyć ten film.

tara_filmweb

napisy to jeszcze, ale skąd w ogóle wziąć ten film? nie mogę go nigdzie znaleźć...

annmar1

Chomik, tam poszukaj, są napisy angielskie, polskich nie ma.

tara_filmweb

ok, mam.

dla mnie brak polskich napisów to nie problem. spróbuj obejrzeć bez, albo z angielskimi dodatkowo, powinno być ok:)

annmar1

Ej, ale dla mnie to problem;) Co mi da obejrzenie filmu, jak nie będę wiedziala o czym mówią? Ale w sprawie polskich napisów już działam, więc zapoznam się z tym filmem, tylko wymaga to czasu:)

tara_filmweb

no ale nie pomoże Ci, jeśli angielski film będziesz oglądała z angielskimi napisami? to Ci nie wystarczy, żeby zrozumieć? myślę, że dałabyś radę:) ale skoro wolisz z polskimi napisami to działaj. sama też nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ten film!

annmar1

Owszem, to dla mnie problem, jakby było inaczej, to bym nie jęczała o napisy, tylko bym była już po seansie:) Jeśli chodzi o polską wersję, muszę uzbroić się w cierpliwość.

tara_filmweb

i co, wiadomo już co do tych napisów? :)

użytkownik usunięty
muffin_kills

jaki problem przetłumaczyć napisy angielskie? :)

Nie ma to jak odgrzebywać komentarz sprzed czterech lat ;)

użytkownik usunięty
muffin_kills

nie zwróciłam uwagi na datę, czy to jakiś problem?:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones