PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618967}

Turbo

6,4 28 006
ocen
6,4 10 1 28006
6,8 6
ocen krytyków
Turbo
powrót do forum filmu Turbo

Dosyc ciekawy i oryginalny pomysł jak na stajnie Dream Works . Znając życie to krytycy nie pozostawią na tym filmie suchej nitki . No jak taka historia ślimaczka ,ktory sciga sie na torze "F1" z innymi bolidami moze sie komus podobac ??? Owszem jak zawsze jest przewidywalna ,ale spojrzmy na to z innej strony ,wzrusza , bawi i przede wszystkim to cos zupelnie innego ,niespotykanego . Stawiam 8 :)

ocenił(a) film na 7
Pasterz21

No oryginalności to zero, niestety.
Upadająca sieć sklepów, znajomi głównego bohatera, którzy mieszkają w tej upadającej dzielnicy, kobieta zakochująca się w jednym z głównych bohaterów, czarny charakter, który na końcu przegrywa minimalnie, puchar dla zwycięzcy i na koniec - oczywiście, pokazać jak to miejsce dawniej rudera teraz tętni życiem... Chyba nie muszę powiedzieć o jaką inną animację chodzi.

Ogólnie bajka niezła, zwłaszcza dla młodszych widzów, dlatego oceniam na 7, bo to dla dzieciaków jest robiona ta animacja, ja się osobiście trochę zawiodłem, bo nie było powiewu świeżości.

ocenił(a) film na 7
TomdeX

Oryginalności więcej niż w "Samolotach".
Jest oczywiście przewidywalna, ale trochę nowości jest, np sam fakt ślimaków. Fajnie się ogląda, było trochę śmiechu (ale trochę za mało), mogło być lepiej, ale jest masa dużo gorszych i głupich bajek.

ocenił(a) film na 6
TomdeX

Nie obrażaj mi Dream Works bo ja lubię ich twórczość , a po za tym oni stworzą jeszcze Kung Fu Pandę 3 a ja czekam na nią długo i się spodziewam że będzie doskonała. I na fanfiction lola robi 3 i 4 więc radze obejżeć jest bardzo romantyczne i zgadnij kto będzie dziewczyną Po XD XD

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 6
Pasterz21

Mi się bardzo podobało i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones