PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618967}

Turbo

6,4 28 006
ocen
6,4 10 1 28006
6,8 6
ocen krytyków
Turbo
powrót do forum filmu Turbo

Przyjemny film

ocenił(a) film na 7

Może i historia opowiedziana w "Turbo" jest trochę na wyrost, ale jaka bajka nie jest? ;) Marlin też
nie miałby szans w rzeczywistości dopłynąć po Nemo do Sydney, a jakoś nikt się nie czepia. ;p
Dzieckiem już dawno nie jestem, a jednak obejrzałam z przyjemnością. "Turbo" opowiada o
marzeniach i niesie ze sobą fajne przesłanie*, które może być inspirujące zarówno dla dzieci jak
i dla dorosłych.

* Jeżeli ktoś jest mało pojętny i jedyne co z filmu wyniesie to przekonanie o "dobrodziejstwie
sterydów", to może powinien go obejrzeć jeszcze raz. ;) To nie reklama sterydów, ale film o
korzystaniu z szans jakie daje nam (czasem przypadkowo) los, nie poddawaniu się i wierze w
siebie. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam.

ocenił(a) film na 6
tenebris69

Ja zrozumiałam coś tego rodzaju mi się on podoba . Bo ten film pokazuje że nawet jak wszyscy ci mówią że ci się nie uda to idz na przód i twoje marzenie spełni się . Jeszcze jedno to fajnie wyglądało jak Turbo powiedział Chciałbym być .... chciałbym być szybszy a tu samolot a jakoś życzenie się spełniło XDXDXD

ocenił(a) film na 6
tenebris69

Fajna bajeczka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones